Kursy językowe zagraniczne

Możliwości wyjazdów za granicę na kursy do międzynarodowych szkół językowych jest bardzo dużo. Są kursy dla młodzieży i dorosłych, wakacyjne i w ciągu roku szkolnego, specjalistyczne i ogólne, standardowe i intensywne.

Wyjazd do szkoły średniej za granicą to przede wszystkim ogromna szansa na rozwój osobisty, zdobycie bezcennych doświadczeń i poznanie nowych przyjaciół z innych zakątków świata. Dzięki udziałowi w takim programie na kilka miesięcy dołączysz do typowej amerykańskiej czy brytyjskiej społeczności, do grona uczniów jednej ze szkół i do jednej z lokalnych rodzin. Bardzo wiele się nauczysz; nie tylko w szkole, ale także – może przede wszystkim – w życiu. To jedna z najwspanialszych możliwości, jakie mają w dzisiejszych czasach młodzi ludzie. Jeśli więc rozważasz wyjazd do zagranicznej szkoły średniej, ale powstrzymuje Cię obawa, czy sobie poradzisz – nie wahaj się. Rozpocznij przygodę swojego życia!

 


Rekomendowane przez RED BUS School:


 

CAMBRIDGE CULFORD

Kurs językowy indywidualny

 

CAMBRIDGE CULFORD – szkoła językowa Select English zlokalizowana jest w Cambridge, znanym na całym świecie mieście uniwersyteckim, przesiąkniętym historią i kulturą. Oferuje bogaty program nauczania podczas wakacji. Wyróżnia się indywidualnym podejściem do uczniów i dbałością o bezpieczeństwo.

 

 

Cena zawiera:

  • kurs językowy za granicą: 20 godzin w tygodniu (każda lekcja trwa 60 minut)
  • nauka w grupach międzynarodowych
  • pakiet rezerwacyjny i ubezpieczeniowy
  • test kwalifikacyjny
  • szkolne materiały do nauki
  • certyfikat ukończenia kursu
  • zakwaterowanie i wyżywienie
  • zajęcia pozalekcyjne i wycieczki
  • transfer szkolny z opiekunem ATAS z/na lotnisko Heathrow w Londynie w dniu przyjazdu i wyjazdu
  • nadzór opiekuna ATAS

ZAKWATEROWANIE

Rodzina goszcząca:

Uczestnicy kwaterowani są w pokojach 2-os. Pobyt u starannie dobranych rodzin goszczących jest doskonałą okazją do ćwiczenia języka w codziennych sytuacjach oraz do lepszego poznania brytyjskiej kultury. Pranie jest zapewnione raz w tygodniu. Rodziny goszczące są oddalone od szkoły o ok. 3-5 km. Każdego wieczora kursanci są odprowadzani na przystanek autobusowy przez pracowników szkoły. Koszt dojazdów od rodziny do szkoły pokrywa uczestnik, około 15 GBP/tydz.
Akademik:
Szkoła dysponuje miejscami w domach studenckich, które położone są w odległości krótkiego spaceru od szkoły. W każdym akademiku mieszka opiekun szkolny, sprawujący nadzór nad kursantami 24h. W największym z akademików znajduje się 20 łóżek, w najmniejszym zaledwie 8. Studenci zakwaterowani są głównie w pokojach 2-osobowych (niewielka liczba pokoi 3-osobowych), pokoje 1-osobowe za dopłatą. Po wyczerpaniu miejsc w pokojach 2,3-osobowych szkoła kwateruje uczestników w pokojach 1-os. za dopłatą.

Więcej ofert kursów językowych comfort oraz indywidualnych znajdą Państwo na stronie → www.kursy.atas.pl/