Obozy zagraniczne wypoczynkowe

Zagraniczne obozy młodzieżowe to wspaniała przygoda, odpoczynek po całym roku szkolnym, a także możliwość poznania wielu bardzo ciekawych miejsc – zabytków, historii i kultury innych krajów.

 

 

Zapraszamy Was do wyboru obozów letnich, które mogą okazać się niezapomnianymi wakacjami na całe życie i pozostawić wspaniałe przyjaźnie na wiele lat 🙂 Jadąc na zagraniczny obóz młodzieżowy odnajdziecie to, co najlepsze podczas wakacji: zwiedzanie niezwykłych miejsc, do tej pory znanych tylko z filmów i książek, wypoczynek nad morzem, zabawę w największych parkach rozrywki w Europie. Najpopularniejsze kierunki wyjazdów to Anglia, Malta, Włochy, Hiszpania oraz Grecja. Propozycje wyjazdów turystyczno-wypoczynkowych kierujemy do ambitnej młodzieży, która jest ciekawa świata i ma w sobie pasję podróżnika. Grupy wracają z wakacji pełne pozytywnej energii i często już myślą o wyjeździe na kolejny rok.


Rekomendowane przez RED BUS School:


 

HISZPANIA

I parki rozrywki

 

Obóz dla osób, które lubią kolekcjonować wrażenia. Proponujemy wakacje po których będzie co wspominać. Możliwość rzucenia okiem na europejskie metropolie jakimi bez wątpienia są zarówno Barcelona jak i Paryż. Obóz rozpoczyna się i kończy wizytą w dwóch z listy 10 najpopularniejszych parków rozrywki w Europie – bajkowy Disneyland i pełen górskich kolejek Gardaland. W międzyczasie okazja do złapania oddechu i zrelaksowania się na malowniczej plaży. 

Wiek: 12 18 lat

 

Zakwaterowanie:Hotel ESPLENDID 3* w Blanes. Hotel położony ok. 300 m od szerokiej, piaszczystej plaży i ok. 1 km od centrum miasta. Przy hotelu znajduje się 1 duży basen i 2 małe. Hotel ma zaplecze sportowe: korty tenisowe (koszt wynajmu 1 kortu to ok. 7 euro za godzinę), kryty basen klimatyzowany, fitness club.

Hotele tranzytowe – hotele turystyczne, pokoje 3-4-osobowe z łazienkami. W miejscu zakwaterowania wydawane są śniadania kontynentalne.

 

 

 

Cena zawiera:

  • przejazd autokarem
  • zakwaterowanie: 5 noclegów na Costa Brava z pełnym wyżywieniem (śniadanie, obiad, kolacja) oraz 3 noclegi tranzytowe ze śniadaniami
  • wyżywienie: świadczenia rozpoczynają się śniadaniem trzeciego dnia imprezy, a kończą śniadaniem dziesiątego dnia imprezy
  • opieka pilota i wychowawców
  • ubezpieczenie NNW, KL, bagaż – AXA
  • bogaty program zwiedzania

Ważne informacje

  •  dokumentem uprawniającym do przekroczenia granicy jest ważny paszport lub dowód osobisty
  •  należy zabrać ważną legitymację szkolną
  •  radzimy zabrać suchy prowiant oraz ok. 50 PLN na posiłki

 


Więcej ofert obozów zagranicznych wypoczynkowych znajdą Państwo na stronie → https://www.atas.pl/pl/obozy-zagraniczne