Oferta dla dorosłych

„Usłyszę a zapomnę. Zobaczę a zapamiętam. Wykonam a zrozumiem” - chińskie przysłowie

Stawiamy na jakość, dlatego kursy dla dorosłych w Red Bus odbywają się w niewielkich grupach do 8 osób. Zajęcia małych grupach zapewniają indywidualne podejście do każdego słuchacza i ścisłe dostosowanie kursu do jego potrzeb i zainteresowań. Lektorzy z kolei mają możliwość stałego monitorowania postępów i motywowania słuchaczy.

Prowadzimy zajęcia z 5 języków na każdym poziomie zaawansowania
Angielski   Niemiecki   Francuski   Hiszpański   Włoski  Rosyjski

Odpowiedni poziom zaawansowania proponujemy na podstawie bezpłatnych testów poziomujących, które mogą być dopełnione rozmową z lektorem.

Naszym głównym celem jest angażowanie w naturalne sytuacje konwersacyjne, dlatego w każdej grupie prowadzimy zajęcia z native speakers.

Materiały dydaktyczne są zróżnicowane, nie dublujemy podręczników ze szkoły publicznej. Dla urozmaicenia zajęć lektorzy często wykorzystują materiały audiowizualne, gry planszowe oraz interaktywne pomoce dydaktyczne.

Po zakończeniu każdego semestru przeprowadzamy testy badające progres wiedzy oraz organizujemy spotkania i indywidualne konsultacje z rodzicami.

Na końcu roku szkolnego przygotujemy indywidualną ocenę umiejętności językowych. Proponujemy także indywidualne spotkania z lektorem prowadzącym.

W cenie kursu otrzymasz:

  • test i rozmowę kwalifikacyjną
  • stronę internetową stworzoną dla Twojej grupy na platformie e–redbus
  • indywidualne konsultacje z lektorami na życzenie
  • certyfikat ukończenia kursu
  • kontakt e-mailowy z lektorami (przesyłanie prac domowych, sprawdzanie esejów, dodatkowa pomoc)
  • mnóstwo dodatkowych materiałów edukacyjnych
Attentive adult students industriously writing down the summary in classroom

Kursy ogólne

Celem nauki w Red Bus jest aktywne, swobodne i poprawne porozumiewanie się w języku obcym. Ucząc się z nami przede wszystkim rozmawiasz, ale także poznajesz struktury gramatyczne i rozszerzasz słownictwo, szlifujesz czytanie, pisanie, rozumienie ze słuchu

Dzięki niewielkiej liczbie osób w grupach wszyscy słuchacze aktywne uczestniczą w zajęciach, a nie tylko uczęszczają na nie. Współpracujemy zarówno ze świetnie wykwalifikowanymi polskimi lektorami jak i native speakerami.

Poziom: A1-A2-B1

Grupy Standard 6-8 osób

Cena za kurs (138 x 45 min): 2340 zł
Cena za miesiąc (2 x 90 min/ tyg): 234 zł

Grupy Mini 4-5 osób

Cena za kurs (138 x 45 min): 3040 zł

Poziom: B2-C1-C2

Grupy Standard 6-8 osób

Cena za kurs (138 x 45 min): 2490 zł
Cena za miesiąc (2 x 90 min/ tyg): 249

Grupy Mini 4-5 osób

Cena za kurs (138 x 45 min): 3140 zł

Kursy Ogólne organizowane są na poziomach A1-A2-B1

Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu po 90 min.

Czas realizacji 138 godzin lekcyjnych

Zajęcia prowadzone są w grupach 6-8 osobowych

Kursy Ogólne organizowane są na poziomach B2-C1-C2

Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu po 90 min.

Czas realizacji 138 godzin lekcyjnych

Zajęcia prowadzone są w grupach 6-8 osobowych

Opinie:

DIANA, LAT 26

„Jestem bardzo zadowolona i usatysfakcjonowana poziomem i sposobem nauki. Kadra nauczycielska jest bardzo profesjonalna. Należy również dodać, że w szkole językowej RED BUS School panuje bardzo domowa atmosfera, co przekłada się na chęć uczęszczania na dalsze zajęcia”.

DIANA, LAT 26

OLAF, LAT 35

,,Nacisk na mówienie po angielsku, ograniczenie mówienia po polsku do minimum. Małe grupy, miła atmosfera.”

OLAF, LAT 35

ALEKSANDRA

,,Opinia pozytywna. Nie mam żadnych zastrzeżeń – nauczyciele bardzo dobrzy, sale odpowiednie i bardzo miłe. Polecam.

ALEKSANDRA

BARBARA, LAT 52

„Jestem bardzo zadowolona ze szkoły języka, nauczanie języka angielskiego odbywa się bardzo profesjonalnie, nauczyciele są profesjonalistami. Poleciłabym każdemu szkołę językową RED BUS School w 100%”.

BARBARA, LAT 52

AGATA

„Charakter zajęć odpowiada moim oczekiwaniom, to, że zajęcia w 90% polegają na ciągłym rozmowom, powoduje przełamanie bariery językowej oraz bardzo utrwala mowę w obcym języku”.

AGATA

DOMINIKA

,,Przyjazna, miła atmosfera. Plusem jest kameralna grupka (do siedmiu osób). Metoda oparta ma konwersacji jest bardzo skuteczna. Lektorzy tłumaczą cierpliwie gramatykę oraz niezrozumiałe zwroty”.

DOMINIKA

MARIA, LAT 37

,,Uważam, że szkoła, nauczyciele oraz atmosfera jaka panuje na lekcjach sprawia, że łatwiej oswajamy się z językiem. Wszystko jest na jak najwyższym poziomie”.

MARIA, LAT 37

KARINA, LAT 29

,,Szkoła posiada profesjonalną kadrę nauczycielska, zajęcia odbywają się w dogodnych godzinach, lekcje są ciekawie prowadzone, małe grupy, co jest na plus ;)”.

KARINA, LAT 29

IWONA, LAT 62, ZAJĘCIA INDYWIDUALNE

„Chodzę na indywidualną naukę języka angielskiego. Nauczyciel podchodzi do mnie z cierpliwością, powtarza lekcje do momentu zrozumienia przeze mnie danego materiału. Jestem zadowolona z postępów osiągniętych przeze mnie. Polecam Szkołę Języków Obcych RED BUS School!”

IWONA, LAT 62, ZAJĘCIA INDYWIDUALNE

AGATA

„Uczęszczam na zajęcia indywidualne i jestem bardzo zadowolona, pełen profesjonalizm. Przemiła atmosfera. Po kilku miesiącach zapisałam do szkoły moje dzieci, są szczęśliwe i widzę postępy w ich nauce. Uwielbiają panią Agnieszkę.”

AGATA

MAGDALENA, LAT 22, JĘZYK ANGIELSKI INDYWIDUALNIE

„Miła atmosfera na zajęciach. Lektorzy zaangażowani w swoją pracę. Nowoczesna szkoła językowa..”

MAGDALENA, LAT 22

KRZYSZTOF, JĘZYK ANGIELSKI DLA DOROSŁYCH INDYWIDUALNIE

„Zajęcia fajne, dostosowane do słuchacza. Otwarta atmosfera bardzo fajny zespół. Prowadząca pracuje super, bardzo dokładnie, jest miła i uprzejma, stara się jak najwięcej nauczyć, bardzo uważnie słucha. Kącik z kawą i herbatą byłby bardzo wskazany, bo w czasie lekcji nieraz zasycha w gardle.”

KRZYSZTOF

Attentive adult students industriously writing down the summary in classroom

Klub konwersacyjny

Kursy konwersacyjne przeznaczone są dla osób, które mają już za sobą etap systematycznej nauki, ale chciałyby zyskać większą pewność w posługiwaniu się językiem. Konwersacje prowadzą wyłącznie nauczyciele native speakers.

Program konwersacji ustalamy wspólnie z uczestnikami kursu, pytając o Twoje potrzeby i zainteresowania. Sięgamy też do aktualnych wydarzeń, o których mówi cały świat.

Na kursie konwersacyjnym:

  • Rozszerzysz swoje słownictwo z różnych dziedzin
  • Zyskasz płynność i pewność w mówieniu
  • Uaktywnisz i zautomatyzujesz to, co już znasz biernie

Na pierwszym umówionym spotkaniu lektor przeprowadzi z Państwem wywiad odnośnie Państwa celów związanych z nauką języka. W zależności od tego ustalony zostanie indywidualny plan nauki.

Aby rozpocząć zajęcia skontaktuj się z sekretariatem szkoły w celu ustalenia szczegółów.

W Red Bus School mamy wyjątkową możliwość prowadzenia wybranych zajęć konwersacyjnych w otoczeniu najbardziej sprzyjającym swobodnej dyskusji, czyli w kawiarni. Jako jedyna taka szkoła posiadamy swoją własną kawiarnio-lodziarnię.

Kurs konwersacyjny odbywa się 1 raz w tygodniu po 90 minut.

Czas realizacji: 30 godzin lekcyjnych

Zajęcia prowadzone są w grupach 3-4 osobowych

Grupy Mini 3-4 osoby

Cena za kurs (30 x 45 min): 435 zł

Elder people studying on university of the third age

Kursy 50 plus

Na naukę języków nigdy nie jest za późno.

Przyjdź, a przekonasz się, że nauka w Red Bus może być przyjemna, a zarazem skuteczna. Z myślą o osobach w wieku dojrzałym stworzyliśmy kurs przy filiżance dobrej kawy w miłej bezstresowej atmosferze.

Kurs został opracowany z uwzględnieniem specyfiki osób dojrzałych, tematyka zajęć dostosowana jest do grupy wiekowej.

Kurs 50 plus odbywa się 2 razy w tygodniu po 60 minut.

Czas realizacji: 60 godzin lekcyjnych.

Grupy Standard 6-8 osób

Cena za kurs (60 x 60 min): 1780 zł
Cena za miesiąc (2 x 60 min/ tyg): 178 zł

Grupy Mini 4-5 osób

Cena za kurs (60 x 60 min): 2450

Opinie:

ANNA, GRUPA SENIORS

,,Szkoła ma bardzo dobrze przygotowaną kadrę oraz warunki nauki. Zajęcia są organizowane bardzo sprawnie, a czas na lekcji wykorzystywany bardzo efektywnie. Metoda DIRECT pozwala w bardzo szybkim czasie opanować podstawy mówienia w języku angielskim. Jeśli po sześciu miesiącach potrafimy zbudować zdania i je wypowiadać, to fakt ten daje satysfakcję z nauki i  ocenę szkoły najwyższą’’.

ANNA, GRUPA SENIORS

JADWIGA, LAT 61, GRUPA SENIORS

,,Zawsze marzyłam o nauczeniu się obcego języka. Powstanie szkoły RED BUS umożliwiło mi podjęcie nauki języka angielskiego. Cieszy mnie każda lekcja. Metoda jaką prowadzą zajęcia lektorzy pozwala mi, pomimo mojego wieku, przyswajać tak wiele słów w języku angielskim, a przede wszystkim – budować z nich pełne zdania. Dużym plusem dla mnie jest tak mało liczna grupa (składająca się z trzech osób). Umożliwia to częstszą konwersację między kursantem a lektorem. Po ośmiu miesiącach nauki mogę pomóc wnukom w lekcjach języka angielskiego’’.

JADWIGA, LAT 61, GRUPA SENIORS

IWONA, LAT 62, ZAJĘCIA INDYWIDUALNE

„Chodzę na indywidualną naukę języka angielskiego. Nauczyciel podchodzi do mnie z cierpliwością, powtarza lekcje do momentu zrozumienia przeze mnie danego materiału. Jestem zadowolona z postępów osiągniętych przeze mnie. Polecam Szkołę Języków Obcych RED BUS School!”

IWONA, LAT 62, ZAJĘCIA INDYWIDUALNE

Schüler sitzen in der Reihe

Prywatne mini grupy

Prywatne mini grupy to całoroczne kursy prowadzone także w okresie letnim. Prywatne grupy tworzone są przez 2 lub 4 osoby (koledzy, przyjaciele, znajomi) z indywidualnym, elastycznym planem zajęć i programem dostosowanym do indywidualnych potrzeb i wymagań uczestników.