Business English

Pragniemy przedstawić naszą ofertę i zaprosić Państwa do współpracy w zakresie kompleksowej obsługi związanej z nauką języków. Oferujemy swoje wieloletnie doświadczenie i czas na indywidualną obsługę Państwa firmy. Naszą specjalnością jest prowadzenie kursów językowych w oparciu o konwersacje i indywidualne potrzeby firmy.

Business English

Kurs zawierający specjalistyczny język biznesu może zawierać takie tematy zajęć jak: korespondencja handlowa, rozmowa przez telefon, sytuacje w biurze (wystawianie faktury, pisanie e-maila, reklamacje itp.), obsługa klienta, korespondencja, biznes i marketing, język negocjacji, bankowość i finanse, prawo (umowy i kontrakty), handel zagraniczny, reklama, public relations, język techniki oraz inne tematy według potrzeb Klienta.

Lekcje Business English to zajęcia oparte o metodę komunikatywną z wykorzystaniem konkretnych studiów przypadku i z użyciem podręczników biznesowych renomowanych wydawnictw. W szkole języków obcych Red Bus School główny naciski jest położony na konwersacje i pisanie, rozumienie ze słuchu oraz czytanie w języku obcym. Szkoła korzysta z różnorodnych materiałów do tematyki biznesowej renomowanych wydawnictw, dopasowanych do potrzeb oraz poziomu językowego słuchaczy. Są to wyłącznie materiały wydawnictw, które uwzględniają nowoczesne metody nauczania. Praca z podręcznikiem urozmaicona jest dodatkowymi materiałami audiowizualnymi, grami i ćwiczeniami interaktywnymi, dyskusją na różne tematy. Podczas zajęć wykorzystuje się autentyczne teksty i nagrania. Każdy klient może sprawdzić nasze lekcje i wybraną metodę przed wniesieniem jakichkolwiek opłat. Lekcje próbne są bezpłatne w razie rezygnacji z naszych usług.

Biznes - oferta

Podczas nauki z nami oferujemy:

  • wysoką jakość świadczonych usług
  • testy wewnętrzne podczas kursu po każdym poziomie zaawansowania
  • stały nadzór metodyczny
  • zajęcia prowadzone w GRUPACH oraz INDYWIDUALNIE
  • raporty z postępów kursantów, monitoring i ewaluacja szkoleń po każdym poziomie (na życzenie)
  • listy obecności pracowników na koniec miesiąca
  • dodatkowe materiały językowe uzupełniające kurs

Maksymalnie wykorzystany czas każdej lekcji na konwersacje, doszlifowanie gramatyki i pisowni w danym języku

Zajęcia z profesjonalnymi i doświadczonymi lektorami

Bezpłatne lekcje próbne przed podjęciem decyzji o przystąpieniu do kursu

Elastyczność i indywidualne podejście lektora do Klienta

Ćwiczenia tj. prezentacje, prowadzenie negocjacji, prezentacje wyników dla Zarządu Spółki

Dogodne formy płatności i konkurencyjne ceny

Grupy 5-8 osób

Cena za kurs: 45 min. – 92 zł; 60 min. – 120 zł