Kurs egzamin 8 klasisty

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważnym wyborem w życiu młodego człowieka jest wybór szkoły średniej.

To ona rozpocznie kształtowanie jego przyszłej ścieżki kariery i rozwinie jego zainteresowania, na których będzie opierał się w dorosłym życiu. Jednakże, aby dostać się do wybranej szkoły trzeba osiągnąć dobre wyniki ze sprawdzianu będącego zwieńczeniem szkoły podstawowej.

Wiemy, że duża część nastolatków szczególnie obawia się egzaminu z języka obcego. Nasz kurs 8 klasisty pozwoli Twojemu dziecku doskonale przygotować się do niego i zmniejszyć stres odczuwany w tym dniu.

Egzamin z angielskiego w 8 klasie ma formę podobną do standardowych testów językowych. Dlatego kładziemy nacisk na doskonalenie rozumienia ze słuchu, umiejętności bezbłędnego pisania oraz dokładne poznanie formy egzaminu. Zapraszamy do skorzystania z naszego kursu!

Na naszym kursie przygotowującym do egzaminu 8-klasisty:

dokładnie powtórzysz to, co już umiesz i nauczysz się materiału obowiązującego na egzaminienapiszesz egzamin próbnypoćwiczysz rozumienie ze słuchudowiesz się czego spodziewać się na egzaminie i jak go zdaćdostaniesz dodatkowe materiały do pracy w domu, jeśli tylko będziesz ich potrzebowaćuzyskasz motywację do nauki i wsparcie

Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu po 90 minut.

Kursy  prowadzone są w grupach od 5 do 8 uczestników.

Czas realizacji: 140 godziny lekcyjne

Grupy 5-8 osób

Cena za kurs (140 x 45 min): 3480 złCena za miesiąc: 348 zł