Intensywny kurs maturalny z matematyki

 Obawiasz się, że nie zdasz albo słabo napiszesz maturę i nie dostaniesz się na wymarzone studia? 😖

❓ A może odkładałeś naukę na ostatnią chwilę i boisz się, że zabraknie Ci czasu? ⏳

✨ Jeszcze nic straconego, dzięki pomocy naszych specjalistów oraz możliwości doboru intensywności zajęć wszystko jest wciąż możliwe. 

👉 Dzięki naszym zajęciom przypomnimy, utrwalimy i odpowiednio uporządkujemy wiedzę, którą już posiadasz oraz rozwiniemy twoje umiejętności, dzięki czemu nabierzesz więcej pewności na maturze, a jak sami wiemy, im jesteś pewniejszy siebie, tym mniej się stresujesz i mniej błędów popełnisz. 

🤩 Osiągnij sukces na maturze z matematyki 📐 i zdaj ją na wysokim poziomie z naszym kursem maturalnym dostępnym zarówno na poziomie podstawowym jak i rozszerzonym.

 

Grupowe zajęcia intensywnego kursu przygotowującego do matury podstawowej z matematyki odbywać się będą 2 razy w tygodniu po 90 minut. Z uwagi na intensywność przygotowanego dla Państwa dzieci kursu, w momencie kiedy w dzień przewidzianych zajęć wypadać będzie święto, przewidujemy przeniesienie tych zajęć na inny dzień tak aby żadne zaplanowane przez naszego nauczyciela zajęcia nie przepadły. 👨‍🎓

Nasz nauczyciel opracuje dla Państwa dzieci dokładny plan na każde zajęcia, tak aby zagwarantować zdanie matury na jak najwyższym poziomie.

Dla osób chcących przygotować się do matury rozszerzonej z matematyki przewidujemy zajęcia indywidualne. Wiąże się to ze specyfiką i poziomem trudności przerabianego materiału, ale również z bardziej indywidualnymi potrzebami kursantów na tym poziomie zaawansowania. 📏

Kilka słów od naszego nauczyciela matematyki

Na naszych intensywnych spotkaniach przygotowane przeze mnie zadania i przykłady będą w sposób przystępny pozwalały przyswoić zagadnienia konieczne do zdania egzaminu maturalnego na najwyższym poziomie.

Tutaj mogą się Państwo dowiedzieć więcej na temat naszego nauczyciela matematyki.

✅Cena grupowego kursu 2 x 90 minut przygotowującego do matury podstawowej z matematyki to 2880 zł

Natomiast cena zajęć 60 minutowych uzależniona jest od poziomu:

✅Matematyka podstawowa 140 zł/ 1 zajęcia

✅Matematyka rozszerzona 180 zł / 1 zajęcia

 

Zapisz się już dziś!

📞 607 348 037

📌 ul. Aleja Solidarności 26/2, osiedle Malinka, Opole

Zapraszamy do zapisów, ilość miejsc ograniczona !!!

telefonicznie pod numerem 607 348 037 lub 573 559 775

w sekretariacie szkoły: ul. Aleja Solidarności 26/2, 45-404 Opole

 za pomocą  formularza kontaktowego