Opinie naszych kursantów

Pani jest bardzo miła. Zajęcia są ciekawe, fajne i bardzo dużo mnie nauczyły

KUBA, LAT 11

,,Zajęcia są bardzo fajne i dużo można się nauczyć. Tylko fajnie by było, gdyby było więcej czasu wolnego. Pani Agnieszka jest bardzo miła, ma dobre podejście i stalowe nerwy. Potrafi zrozumieć, jak ktoś nie ma zadania lub nie potrafi wypowiedzieć trudnego słówka. Na zajęciach dużo można się nauczyć i bardzo dobrze idą mi teraz sprawdziany z języka angielskiego. Te zajęcia w tej szkole polecam wszystkim, którzy mają problem z językiem angielskim”

OLIWIA, LAT 10

„Bardzo mi się podoba na zajęciach. Nauczyłam się dużo słówek”

MARTA, LAT 9

„Mnie się podoba RED BUS School, bo czuję, że tam się dobrze uczy. Panie są bardzo miłe, a co dziesiątą lekcję dostaje się coś słodkiego 😉 Są zabawy po angielsku. Nie mam żadnych uwag do RED BUSa, bo mi się tam bardzo podoba’’

DOMINIKA, LAT 9

,,Uważam, że nauczanie w tej szkole bardzo pomogło mi w nauce języka angielskiego. Nauczyciel dokładnie i zrozumiale tłumaczy każdy temat. Z zaangażowaniem prowadzi lekcje. Zajęcia zawierają dużo rozmów po angielsku, co umożliwia łatwe porozumiewanie się”.

MAGDA, LAT 13

,,W szkole jest bardzo fajnie, dużo się tu nauczyłem i mam zamiar uczęszczać do szkoły za rok. Nauczyciele są odpowiedni, a zajęcia prowadzone w ciekawy i przyjemny sposób’’.

IGOR, LAT 13

,,Dobry sposób nauczania. Mili nauczyciele. Lekcje nie są nudne.

MARTA, LAT 15

,,Jest OKEY, ponieważ nauczyciele są mili, program nauczania nie jest ani za łatwy, ani za trudny. Można z lekcji dużo wyciągnąć’’.

MACIEK, LAT 13

,,Do RED BUSA chodzę chętnie. Miła atmosfera i przyjaźnie nastawieni nauczyciele sprawiają, że te zajęcia przestają być tylko obowiązkiem, a stają się nauką poprzez świetną zabawę. Język angielski to mój ulubiony przedmiot, a dzięki RED BUSOWI mam dużo lepsze oceny w szkole z tego przedmiotu. W czwartej klasie moją oceną proponowaną na koniec roku szkolnego było 3 na 4. Teraz jest to 5 na 6. Jestem pewna, że w przyszłym roku będę kontynuowała naukę w szkole RED BUS’’.

NATALIA, LAT 12

,,Ta szkoła językowa podoba mi się, ponieważ pomogła mi poprawić, zarówno oceny w szkole, jak i wymowę, pisownię. Podczas zajęć, w ciągu całego roku, poznałem mnóstwo nowych słówek, utrwaliłem czasy w języku angielskim, które na pewno będą mi potrzebne w przyszłości. Praca na zajęciach i odrabianie zadań domowych wynagradzane jest pieczątkami, które później wymieniane są na niespodzianki’’.

MIKOŁAJ, LAT 12

,,Dla mnie szkoła RED BUS jest bardzo fajna. I chociaż jest w niej dużo nauki i trzeba przygotowywać się na zajęcia, to to czasem możemy pooglądać telewizję po angielsku, pośmiać się. Ogólnie w szkole RED BUS jest super’’.

DAWID, LAT 10

,,Szkoła ma bardzo dobrze przygotowaną kadrę oraz warunki nauki. Zajęcia są organizowane bardzo sprawnie, a czas na lekcji wykorzystywany bardzo efektywnie. Metoda DIRECT pozwala w bardzo szybkim czasie opanować podstawy mówienia w języku angielskim. Jeśli po sześciu miesiącach potrafimy zbudować zdania i je wypowiadać, to fakt ten daje satysfakcję z nauki i  ocenę szkoły najwyższą’’.

ANNA, GRUPA SENIORS

,,Zawsze marzyłam o nauczeniu się obcego języka. Powstanie szkoły RED BUS umożliwiło mi podjęcie nauki języka angielskiego. Cieszy mnie każda lekcja. Metoda jaką prowadzą zajęcia lektorzy pozwala mi, pomimo mojego wieku, przyswajać tak wiele słów w języku angielskim, a przede wszystkim – budować z nich pełne zdania. Dużym plusem dla mnie jest tak mało liczna grupa (składająca się z trzech osób). Umożliwia to częstszą konwersację między kursantem a lektorem. Po ośmiu miesiącach nauki mogę pomóc wnukom w lekcjach języka angielskiego’’.

JADWIGA, LAT 61, GRUPA SENIORS

„Jestem bardzo zadowolona i usatysfakcjonowana poziomem i sposobem nauki. Kadra nauczycielska jest bardzo profesjonalna. Należy również dodać, że w szkole językowej RED BUS School panuje bardzo domowa atmosfera, co przekłada się na chęć uczęszczania na dalsze zajęcia”.

DIANA, LAT 26

,,Nacisk na mówienie po angielsku, ograniczenie mówienia po polsku do minimum. Małe grupy, miła atmosfera.”

OLAF, LAT 35

,,Opinia pozytywna. Nie mam żadnych zastrzeżeń – nauczyciele bardzo dobrzy, sale odpowiednie i bardzo miłe. Polecam.

ALEKSANDRA

„Jestem bardzo zadowolona ze szkoły języka, nauczanie języka angielskiego odbywa się bardzo profesjonalnie, nauczyciele są profesjonalistami. Poleciłabym każdemu szkołę językową RED BUS School w 100%”.

BARBARA, LAT 52

„Charakter zajęć odpowiada moim oczekiwaniom, to, że zajęcia w 90% polegają na ciągłym rozmowom, powoduje przełamanie bariery językowej oraz bardzo utrwala mowę w obcym języku”.

AGATA

,,Przyjazna, miła atmosfera. Plusem jest kameralna grupka (do siedmiu osób). Metoda oparta ma konwersacji jest bardzo skuteczna. Lektorzy tłumaczą cierpliwie gramatykę oraz niezrozumiałe zwroty”.

DOMINIKA

,,Uważam, że szkoła, nauczyciele oraz atmosfera jaka panuje na lekcjach sprawia, że łatwiej oswajamy się z językiem. Wszystko jest na jak najwyższym poziomie”.

MARIA, LAT 37

,,Szkoła posiada profesjonalną kadrę nauczycielska, zajęcia odbywają się w dogodnych godzinach, lekcje są ciekawie prowadzone, małe grupy, co jest na plus ;)”.

KARINA, LAT 29

„Chodzę na indywidualną naukę języka angielskiego. Nauczyciel podchodzi do mnie z cierpliwością, powtarza lekcje do momentu zrozumienia przeze mnie danego materiału. Jestem zadowolona z postępów osiągniętych przeze mnie. Polecam Szkołę Języków Obcych RED BUS School!”

IWONA, LAT 62, ZAJĘCIA INDYWIDUALNE

„Uczęszczam na zajęcia indywidualne i jestem bardzo zadowolona, pełen profesjonalizm. Przemiła atmosfera. Po kilku miesiącach zapisałam do szkoły moje dzieci, są szczęśliwe i widzę postępy w ich nauce. Uwielbiają panią Agnieszkę.”

AGATA

„Nauka w szkole podoba mi się. Pani podchodziła dobrze do swojej pracy, na zajęciach były też różne gry, co mi się bardzo podobało. W szkole jest luźna atmosfera. Nauka pomogła mi w lekcjach, które były w szkole podstawowej i pomogła zdobyć lepsze oceny.”

ŁUKASZ, LAT 10

„Miła atmosfera na zajęciach. Lektorzy zaangażowani w swoją pracę. Nowoczesna szkoła językowa..”

MAGDALENA, LAT 22

„Zajęcia fajne, dostosowane do słuchacza. Otwarta atmosfera bardzo fajny zespół. Prowadząca pracuje super, bardzo dokładnie, jest miła i uprzejma, stara się jak najwięcej nauczyć, bardzo uważnie słucha. Kącik z kawą i herbatą byłby bardzo wskazany, bo w czasie lekcji nieraz zasycha w gardle.”

KRZYSZTOF

„Dla mnie zajęcia są bardzo pomocne. Dzięki nim w szkole łatwiej mi zrozumieć na angielskim wiele rzeczy. Panie bardzo dobrze tłumaczą słowa lub reguły. Panie są bardzo miłe.”

AMELIA, LAT 11

„Moim zdaniem pani Ania jest bardzo miła i motywująca, ale pani Agnieszka jest też miła. Pani Agnieszka jest miła zawsze się do nas uśmiecha na zajęciach robimy zawsze kreatywne rzeczy. Pani Ania też jest kreatywna robimy często projekty i możemy je prezentować, atmosfera jest bardzo miła.”

MARTA, LAT 12

„Ta szkoła jest fajna ponieważ, mamy wygodne krzesła oraz miłych nauczycieli.”

LEON, LAT 13

„Zajęcia podobają mi się ponieważ są miłe panie, to czego się uczymy przydaje się w szkole.”

AGNIESZKA, LAT 12

„Bardzo podoba mi się w tej szkole. Bardzo lubię panią Agnieszkę i panią Anię są dla nas wyrozumiałe i dużo się z nimi nauczymy. Zajęcia są ciekawe i dużo się na nich dowiadujemy.”

PATRYCJA, LAT 11

„Bardzo podobają mi się kolorowe dekoracje, które bardzo są przyjemne dla oka i lepiej się uczy. Pani Ania jest bardzo miła i spokojnie podchodzi do każdej sprawy. Pani Agnieszka jest bardzo miła i zawsze pomaga jak ktoś ma problem. Na zajęciach dużo można się pośmiać i naprawdę dużo nauczyć co bardzo przydaje się w szkole.”

 

OLIWIA, LAT 11

„Bardzo podoba mi się sposób nauczania przez obie panie. Lubię gry i zabawy edukacyjne. Ta nauka przydaje się w mojej szkole. Ilość osób w grupie jest w porządku. Książki są proste do zrozumienia i rozwiązania, a tematy nie są zbyt długie. Strony internetowe są także przydatne. Sale są przyjemne, ładne, zadbane. Zbieranie pieczątek się bardzo sprawdza, a klimatyzacja przydaje się w gorące dni.”

OLIWIA, LAT 11