Opinie naszych kursantów

Pani jest bardzo miła. Zajęcia są ciekawe, fajne i bardzo dużo mnie nauczyły

KUBA, LAT 11

,,Zajęcia są bardzo fajne i dużo można się nauczyć. Tylko fajnie by było, gdyby było więcej czasu wolnego. Pani Agnieszka jest bardzo miła, ma dobre podejście i stalowe nerwy. Potrafi zrozumieć, jak ktoś nie ma zadania lub nie potrafi wypowiedzieć trudnego słówka. Na zajęciach dużo można się nauczyć i bardzo dobrze idą mi teraz sprawdziany z języka angielskiego. Te zajęcia w tej szkole polecam wszystkim, którzy mają problem z językiem angielskim”

OLIWIA, LAT 10

„Bardzo mi się podoba na zajęciach. Nauczyłam się dużo słówek”

MARTA, LAT 9

„Mnie się podoba RED BUS School, bo czuję, że tam się dobrze uczy. Panie są bardzo miłe, a co dziesiątą lekcję dostaje się coś słodkiego 😉 Są zabawy po angielsku. Nie mam żadnych uwag do RED BUSa, bo mi się tam bardzo podoba’’

DOMINIKA, LAT 9

,,Uważam, że nauczanie w tej szkole bardzo pomogło mi w nauce języka angielskiego. Nauczyciel dokładnie i zrozumiale tłumaczy każdy temat. Z zaangażowaniem prowadzi lekcje. Zajęcia zawierają dużo rozmów po angielsku, co umożliwia łatwe porozumiewanie się”.

MAGDA, LAT 13

,,W szkole jest bardzo fajnie, dużo się tu nauczyłem i mam zamiar uczęszczać do szkoły za rok. Nauczyciele są odpowiedni, a zajęcia prowadzone w ciekawy i przyjemny sposób’’.

IGOR, LAT 13

,,Dobry sposób nauczania. Mili nauczyciele. Lekcje nie są nudne.

MARTA, LAT 15

,,Jest OKEY, ponieważ nauczyciele są mili, program nauczania nie jest ani za łatwy, ani za trudny. Można z lekcji dużo wyciągnąć’’.

MACIEK, LAT 13

,,Do RED BUSA chodzę chętnie. Miła atmosfera i przyjaźnie nastawieni nauczyciele sprawiają, że te zajęcia przestają być tylko obowiązkiem, a stają się nauką poprzez świetną zabawę. Język angielski to mój ulubiony przedmiot, a dzięki RED BUSOWI mam dużo lepsze oceny w szkole z tego przedmiotu. W czwartej klasie moją oceną proponowaną na koniec roku szkolnego było 3 na 4. Teraz jest to 5 na 6. Jestem pewna, że w przyszłym roku będę kontynuowała naukę w szkole RED BUS’’.

NATALIA, LAT 12

,,Ta szkoła językowa podoba mi się, ponieważ pomogła mi poprawić, zarówno oceny w szkole, jak i wymowę, pisownię. Podczas zajęć, w ciągu całego roku, poznałem mnóstwo nowych słówek, utrwaliłem czasy w języku angielskim, które na pewno będą mi potrzebne w przyszłości. Praca na zajęciach i odrabianie zadań domowych wynagradzane jest pieczątkami, które później wymieniane są na niespodzianki’’.

MIKOŁAJ, LAT 12

,,Dla mnie szkoła RED BUS jest bardzo fajna. I chociaż jest w niej dużo nauki i trzeba przygotowywać się na zajęcia, to to czasem możemy pooglądać telewizję po angielsku, pośmiać się. Ogólnie w szkole RED BUS jest super’’.

DAWID, LAT 10

,,Szkoła ma bardzo dobrze przygotowaną kadrę oraz warunki nauki. Zajęcia są organizowane bardzo sprawnie, a czas na lekcji wykorzystywany bardzo efektywnie. Metoda DIRECT pozwala w bardzo szybkim czasie opanować podstawy mówienia w języku angielskim. Jeśli po sześciu miesiącach potrafimy zbudować zdania i je wypowiadać, to fakt ten daje satysfakcję z nauki i  ocenę szkoły najwyższą’’.

ANNA, GRUPA SENIORS

,,Zawsze marzyłam o nauczeniu się obcego języka. Powstanie szkoły RED BUS umożliwiło mi podjęcie nauki języka angielskiego. Cieszy mnie każda lekcja. Metoda jaką prowadzą zajęcia lektorzy pozwala mi, pomimo mojego wieku, przyswajać tak wiele słów w języku angielskim, a przede wszystkim – budować z nich pełne zdania. Dużym plusem dla mnie jest tak mało liczna grupa (składająca się z trzech osób). Umożliwia to częstszą konwersację między kursantem a lektorem. Po ośmiu miesiącach nauki mogę pomóc wnukom w lekcjach języka angielskiego’’.

JADWIGA, LAT 61, GRUPA SENIORS

„Jestem bardzo zadowolona i usatysfakcjonowana poziomem i sposobem nauki. Kadra nauczycielska jest bardzo profesjonalna. Należy również dodać, że w szkole językowej RED BUS School panuje bardzo domowa atmosfera, co przekłada się na chęć uczęszczania na dalsze zajęcia”.

DIANA, LAT 26

,,Nacisk na mówienie po angielsku, ograniczenie mówienia po polsku do minimum. Małe grupy, miła atmosfera.”

OLAF, LAT 35

,,Opinia pozytywna. Nie mam żadnych zastrzeżeń – nauczyciele bardzo dobrzy, sale odpowiednie i bardzo miłe. Polecam.

ALEKSANDRA

„Jestem bardzo zadowolona ze szkoły języka, nauczanie języka angielskiego odbywa się bardzo profesjonalnie, nauczyciele są profesjonalistami. Poleciłabym każdemu szkołę językową RED BUS School w 100%”.

BARBARA, LAT 52

„Charakter zajęć odpowiada moim oczekiwaniom, to, że zajęcia w 90% polegają na ciągłym rozmowom, powoduje przełamanie bariery językowej oraz bardzo utrwala mowę w obcym języku”.

AGATA

,,Przyjazna, miła atmosfera. Plusem jest kameralna grupka (do siedmiu osób). Metoda oparta ma konwersacji jest bardzo skuteczna. Lektorzy tłumaczą cierpliwie gramatykę oraz niezrozumiałe zwroty”.

DOMINIKA

,,Uważam, że szkoła, nauczyciele oraz atmosfera jaka panuje na lekcjach sprawia, że łatwiej oswajamy się z językiem. Wszystko jest na jak najwyższym poziomie”.

MARIA, LAT 37

,,Szkoła posiada profesjonalną kadrę nauczycielska, zajęcia odbywają się w dogodnych godzinach, lekcje są ciekawie prowadzone, małe grupy, co jest na plus ;)”.

KARINA, LAT 29

„Chodzę na indywidualną naukę języka angielskiego. Nauczyciel podchodzi do mnie z cierpliwością, powtarza lekcje do momentu zrozumienia przeze mnie danego materiału. Jestem zadowolona z postępów osiągniętych przeze mnie. Polecam Szkołę Języków Obcych RED BUS School!”

IWONA, LAT 62, ZAJĘCIA INDYWIDUALNE

„Uczęszczam na zajęcia indywidualne i jestem bardzo zadowolona, pełen profesjonalizm. Przemiła atmosfera. Po kilku miesiącach zapisałam do szkoły moje dzieci, są szczęśliwe i widzę postępy w ich nauce. Uwielbiają panią Agnieszkę.”

AGATA

„Nauka w szkole podoba mi się. Pani podchodziła dobrze do swojej pracy, na zajęciach były też różne gry, co mi się bardzo podobało. W szkole jest luźna atmosfera. Nauka pomogła mi w lekcjach, które były w szkole podstawowej i pomogła zdobyć lepsze oceny.”

ŁUKASZ, LAT 10

„Miła atmosfera na zajęciach. Lektorzy zaangażowani w swoją pracę. Nowoczesna szkoła językowa..”

MAGDALENA, LAT 22

„Zajęcia fajne, dostosowane do słuchacza. Otwarta atmosfera bardzo fajny zespół. Prowadząca pracuje super, bardzo dokładnie, jest miła i uprzejma, stara się jak najwięcej nauczyć, bardzo uważnie słucha. Kącik z kawą i herbatą byłby bardzo wskazany, bo w czasie lekcji nieraz zasycha w gardle.”

KRZYSZTOF

„Dla mnie zajęcia są bardzo pomocne. Dzięki nim w szkole łatwiej mi zrozumieć na angielskim wiele rzeczy. Panie bardzo dobrze tłumaczą słowa lub reguły. Panie są bardzo miłe.”

AMELIA, LAT 11

„Moim zdaniem pani Ania jest bardzo miła i motywująca, ale pani Agnieszka jest też miła. Pani Agnieszka jest miła zawsze się do nas uśmiecha na zajęciach robimy zawsze kreatywne rzeczy. Pani Ania też jest kreatywna robimy często projekty i możemy je prezentować, atmosfera jest bardzo miła.”

MARTA, LAT 12

„Ta szkoła jest fajna ponieważ, mamy wygodne krzesła oraz miłych nauczycieli.”

LEON, LAT 13

„Zajęcia podobają mi się ponieważ są miłe panie, to czego się uczymy przydaje się w szkole.”

AGNIESZKA, LAT 12

„Bardzo podoba mi się w tej szkole. Bardzo lubię panią Agnieszkę i panią Anię są dla nas wyrozumiałe i dużo się z nimi nauczymy. Zajęcia są ciekawe i dużo się na nich dowiadujemy.”

PATRYCJA, LAT 11

„Bardzo podobają mi się kolorowe dekoracje, które bardzo są przyjemne dla oka i lepiej się uczy. Pani Ania jest bardzo miła i spokojnie podchodzi do każdej sprawy. Pani Agnieszka jest bardzo miła i zawsze pomaga jak ktoś ma problem. Na zajęciach dużo można się pośmiać i naprawdę dużo nauczyć co bardzo przydaje się w szkole.”

 

OLIWIA, LAT 11

„Bardzo podoba mi się sposób nauczania przez obie panie. Lubię gry i zabawy edukacyjne. Ta nauka przydaje się w mojej szkole. Ilość osób w grupie jest w porządku. Książki są proste do zrozumienia i rozwiązania, a tematy nie są zbyt długie. Strony internetowe są także przydatne. Sale są przyjemne, ładne, zadbane. Zbieranie pieczątek się bardzo sprawdza, a klimatyzacja przydaje się w gorące dni.”

OLIWIA, LAT 11

"Podobają mi się lekcje w Red Bus School, są bardzo ciekawe. W szkole jest bardzo przyjazna atmosfera."

ZUZIA, LAT 13

"Szkoła w której panuje bardzo przyjazna i miła atmosfera tworzona przez wspaniałą kadrę profesjonalnie przygotowaną do zajęć. Polecam zajęcia prowadzone metodą Direct, które pozwolą na pokonanie blokady językowej!"

KATARZYNA, LAT 36

"Miła atmosfera na zajęciach, za sprawą kompetentnych lektorek. Mała grupa słuchaczy ułatwia swobodne komunikowanie się w języku angielskim. Polecam naukę w Red Bus School!"

JUSTYNA

"Uważam, że zajęcia w Red Bus School są bardzo dobrze prowadzone. Nie są stresujące, atmosfera jest przyjemna. Są doskonałym uzupełnieniem lekcji w szkole oraz bardzo dobrze przygotowują do egzaminów."

JULIA, LAT 17

"Zajęcia prowadzone są w sposób interesujący. Lektora oceniam bardzo dobrze. Postęp w nauce odpowiada moim oczekiwaniom. Zamierzam kontynuować kurs w kolejnym roku szkolnym."

AGNIESZKA

" Zajęcia prowadzone są w sposób interesujący. Osoba prowadząca profesjonalna. Zajęcia ciekawe, niebanalne. Zamierzam kontynuować naukę w kolejnym roku szkolnym. Polecam szkołę Red Bus School. "

DARIUSZ

"Zajęcia prowadzone są w interesujący sposób i śmiało mogę polecić Red Bus School. Odbyłem 10 lekcji w szkole, co jest niedużą ilością, ale efekty i tak są widoczne, poprzez rozmowy w języku angielskim oraz ciekawy system nauczania jakim idzie szkoła. Moim nauczycielem była Pani Magda, która zawsze była uśmiechnięta, pogodna i ciekawie prowadziła zajęcia. Bardzo miła i sympatyczna osoba, co dodatkowo zachęca do nauki."

MATEUSZ, LAT 28

" Pani lektor jest bardzo sympatyczna. Zajęcia są prowadzone w bezstresowej, przyjemnej atmosferze. Szybko i efektownie przerabiany jest materiał z książki, rozszerzony o dodatkowe elementy np. gramatykę. Szkoła językowa jak najbardziej godna polecenia. Zamierzam kontynuować naukę języka angielskiego."

ANIA, LAT 34

"Zajęcia są prowadzone w sposób bardzo interesujący. Poleciłabym szkołę Red Bus swoim znajomym. Lektor jest awesome. Zamierzam kontynuować kurs. "

MALWINA, LAT 34

"Zajęcia są interesujące, wychodzą poza program z książki, angażują uczących się. Atmosfera jest bardzo przyjemna, a lektorka bardzo elastyczna i pomocna. Mogę polecić szkołę z czystym sumieniem. Z każdą lekcją robię postępy w nauce."

KATARZYNA, LAT 47

"Zajęcia w Red Bus School są prowadzone w interesujący sposób, szczególnie przez Panią Innę. Zawsze była przygotowana do prowadzenia zajęć, miała słuchanki, czytanki i gry. Zawsze były powtórki i wyjaśnienie trudnej gramatyki. Zamierzam kontynuować naukę w kolejnym roku szkolnym."

EWELINA, LAT 40

" Zajęcia zwykle są interesujące. Polecam znajomym szkołę Red Bus School. Lektorzy są fajni. Mój postęp w nauce jest dobry."

AMELIA, LAT 12

"Szkoła Red Bus jest bardzo fajna, a zajęcia są interesujące. Polecam szkołę."

SZYMON, LAT 12

"Zajęcia są prowadzone w interesujący sposób. Podoba mi się nasza lektorka. Poleciłbym szkołę swoim znajomym. Podoba mi się Red Bus School i chcę kontynuować naukę w przyszłym roku."

SZYMON, LAT 10

"Zajęcia są prowadzone w ciekawy sposób. Poleciłabym tą szkołę, szczególnie bo w piątej klasie jest to przydatne. Nauczyciele przyjemnie prowadzą lekcje. Nauczyłam się wreszcie czasu przeszłego. W szkole podobają mi się większe sale i sposób nauczania."

WERONIKA,LAT 11

"Zajęcia są prowadzone w sposób ciekawy. Polecam szkołę Red Bus, a lektora oceniam na szóstkę z plusem. Mój postęp oceniam na piątkę. Podoba mi się w Red Bus."

ADRIAN, LAT 11

"Zajęcia prowadzone w Red Bus School są interesujące. Poleciłbym tą szkołę innym. Lektorzy prowadzący zajęcia są bardzo wymagający. Najbardziej w Red Bus School podobają mi się okna, duże i szerokie. W przyszłym roku będę się tu uczyć i kontynuować naukę."

DAWID, LAT 14

"Zajęcia są prowadzone w sposób interesujący. Poleciłbym je z chęcią moim znajomym. Wiele się nauczyłem. Zamierzam kontynuować kurs w Red Bus School."

KAROL, LAT 11

"Zajęcia prowadzone są w sposób interesujący. Poleciłabym szkołę Red Bus znajomym. Podoba mi się szkoła i zamierzam kontynuować kurs."

WIKTORIA, LAT 10

"Zajęcia bardzo mi się podobają. Lektor jest kompetentny, dobrze mi się z nim współpracuje. Poleciłabym szkołę Red Bus School. Postępy w nauce są widoczne. W następnym roku będę kontynuowała zajęcia w tej szkole."

KAROLINA, LAT 12

"Zajęcia były prowadzone w sposób interesujący. Poleciłabym tą szkołę moim znajomym. Lektorzy byli fajni. W Red Bus School podoba mi się to, że lekcje są prowadzone w języku angielskim."

DOMINIKA, LAT 14

"Zajęcia są super. Nauczyłem się bardzo dużo. Poleciłem dużo osób. Zamierzam kontynuować kurs w kolejnym roku szkolnym."

IGOR, LAT 10

"Zajęcia są bardzo interesujące. Polecam szkołę Red Bus znajomym. Bardzo mi się podoba. Nauka języka angielskiego u mnie poprawiła się. Zacząłbym kolejny kurs w tej szkole."

MACIEK, LAT 11

"Zajęcia są fajne, ciekawe. Nauczyciele porządni. Ja bym polecił Red Bus School."

SZYMON, LAT 10

"Zajęcia są interesujące. Poleciłbym szkołę Red Bus znajomym. Lektora oceniam bardzo dobrze. Podoba mi się szkoła Red Bus. Zamierzam kontynuować kurs."

SZYMON, LAT 10

"Moim zdaniem zajęcia odbywające się w szkole językowej Red Bus są na najwyższym poziomie oraz można się na nich dowiedzieć dużo ciekawych rzeczy. Oczywiście szczerze poleciłbym moim koleżankom i kolegom. Bardzo przydatna jest klimatyzacja oraz wieszak na kurtki. Lektorzy są bardzo kulturalni oraz dobrze uczą. Zamierzam chodzić dalej na zajęcia w szkole Red Bus."

NIKOLAS, LAT 13

"Zajęcia z Panią Gosią prowadzone są bardzo profesjonalnie. Widzę duży postęp w nauce języka angielskiego. Atmosfera w szkole jest bardzo rodzinna. Zamierzam kontynuować kurs w kolejnym roku szkolnym. Polecam wszystkim szkołę Red Bus."

AGATA, LAT 37

"Jestem bardzo zadowolona z formy zajęć języka angielskiego. Naukę zaczęłam od "zera". Forma nauczania metodą "DIRECT" pozwala osiągnąć szybkie postępy, a przy tym jest przyjemna i nie męcząca, biorąc pod uwagę wieczorną porę zajęć. Lektorzy na wysokim poziomie. Atmosfera w szkole bardzo przyjemna. Będę kontynuować naukę w następnym roku szkolnym."

MAGDALENA, LAT 53

"Zajęcia są prowadzone w sposób interesujący, urozmaicony, ciekawy. Lektorzy są sympatyczni. W Red Bus School podobają mi się kameralne grupy. Podoba mi się również forma zajęć - konwersacje. Plusem są dyskusje - wprowadzone na naszą prośbę."

DOMINIKA

"Zajęcia są prowadzone w sposób ciekawy, urozmaicony. Poleciłbym szkołę znajomym. Super lektorzy. Widzę postęp w swojej nauce języka. Chciałbym kontynuować naukę."

BARTEK, LAT 42

"Zajęcia są prowadzone w sposób interesujący. Poleciłam szkołę Red Bus koleżance. Lektorzy prowadzący zajęcia zawsze byli entuzjastyczni i dobrze przygotowani. Postęp w nauce języka oceniam wysoko, szczególnie w zakresie mówienia. Podoba mi się forma i metoda nauczania. Zamierzam kontynuować naukę."

MAŁGORZATA, LAT 62

"Poleciłbym szkołę Red Bus swoim znajomym. Uważam, że prowadząca Pani lektor jest osobą kompetentną i dobrze przygotowaną do prowadzenia zajęć. Powtórzyłem i utrwaliłem materiał, który przerabiałem w szkole. Podoba mi się forma prowadzenia zajęć."

ALEKSANDER, LAT 18

"Większość zajęć było interesujących. Poleciłbym Red Bus znajomym. Większość lektorów, z którymi miałem zajęcia oceniam bardzo dobrze. Postęp jest widoczny, czuję się zdecydowanie swobodniej używając języka angielskiego. Podoba mi się forma zajęć oraz luźna, sprzyjająca nauce atmosfera. Zamierzam kontynuować kurs w kolejnym roku."

KRZYSZTOF, LAT 23

"Dla mnie zajęcia prowadzone są w sposób interesujący i pozwalający na rozszerzenie swoich umiejętności oraz utrwalenie już zdobytej wiedzy. Dzięki zajęciom prowadzonym metodą bezpośrednią znowu bez oporów rozmawiam w języku angielskim. Aktualni lektorzy są otwarci i zaangażowani. W szkole mi się podoba i zamierzam kontynuować naukę w kolejnym roku."

ANNA, LAT 38

"Zajęcia są prowadzone w sposób interesujący. Na lekcji uczę się słówek, które zapamiętuje mimo iż nie powtarzam ich w domu, bo często nie mam czasu. Lektor prowadzi zajęcia interesująco, czas mija bardzo szybko, dużo mówię. Swoją naukę w szkole zaczęłam od "zera", bo nigdy wcześniej nie uczyłam się angielskiego, a po trzech latach mam zajęcia z lektorem (native speakerem), która prowadzi zajęcia tylko po angielsku i rozumiemy się bez problemu. Zamierzam kontynuować naukę w szkole i poleciłabym naukę języka w tej szkole znajomym."

KINGA, LAT 38

,,Atmosfera w szkole jest bardzo dobra. Materiał realizowany na wysokim poziomie. Cieszę się, że mówimy cały czas po angielsku. Na pewno jest to najlepsza szkoła językowa do jakiej chodziłam. Cieszę się, że tu jestem".

NATASZA, LAT 13

,, Z mojej strony brak zastrzeżeń. Miła atmosfera i przyjemna współpraca. Nauczyciele mają dobre podejście do każdego kursanta".

OSKAR, LAT 16

,,W trakcie zajęć panuje miła i spokojna atmosfera. Lektorzy podchodzą do swojej pracy starannie i profesjonalnie. Z zajęć wynoszę dużo nowych informacji oraz słówek w języku angielskim".

JAKUB, LAT 15

Szkoła Red Bus School jest odpowiednia do nauki języków obcych. Zajęcia prowadzone są w bardzo miłej atmosferze. Lektorzy podchodzą do swojej pracy bardzo profesjonalnie. Jeżeli uczeń nie rozumie danego zagadnienia, lektor z chęcią pomaga i tłumaczy".

PAULINA, LAT 16

,, Moim zdaniem zajęcia są bardzo fajne. Robimy dużo ciekawych rzeczy. Dużo się uczę i jestem dobrze przygotowana na sprawdziany. Uważam, że jest naprawdę super! 🙂 "

EMILIA, LAT 12, zajęcia indywidualne

,, Dziecko bardzo chętnie uczestniczy w zajęciach, bardzo lubi inne dzieci w grupie. Jak na swój wiek bardzo dużo wynosi z zajęć. Szkoła bardzo przyjazna. Miła obsługa. Lektor jest bardzo dobrze przygotowany do zajęć w formie zabawy. Na pewno dołączymy do grona słuchaczy w przyszłym roku! 🙂 "

JASIU, LAT 3 GRUPA MALUSZKI

,, Jestem zachwycona zajęciami. Po wielu nieudanych próbach w innych szkołach, w końcu trafiłam na odpowiednią szkołę! Zajęcia są dynamiczne, ciekawe, przebiegają w przemiłej atmosferze. Panie doskonale wyczuwają nasze słabsze strony i dopasowują odpowiednie ćwiczenia do zagadnień, które nieco gorzej opanowaliśmy. Grupa jest super! Po swoich zerowych umiejętnościach czuję, że w końcu robię postępy, czego nie mogłam wcześniej powiedzieć po moich wcześniejszych próbach nauki języka angielskiego. Panie są zawsze przygotowane do zajęć. Dają nam dodatkowe materiały, które są miłym przerywnikiem od podręcznika. Podręczniki są bardzo dobre, skoncentrowane na konwersji, praktycznych zwrotach, zachowując umiar w gramatyce, ale na tyle, żebyśmy się poprawnie mogli wypowiadać. Wchodząc do szkoły, od razu odnosi się wrażenie, że jest fachowo, profesjonalnie, sympatycznie i konkretnie. Trzymajcie dalej taki poziom!"

JOANNA, LAT 44