Opinie naszych kursantów

,,Uważam, że nauczanie w tej szkole bardzo pomogło mi w nauce języka angielskiego. Nauczyciel dokładnie i zrozumiale tłumaczy każdy temat. Z zaangażowaniem prowadzi lekcje. Zajęcia zawierają dużo rozmów po angielsku, co umożliwia łatwe porozumiewanie się”.

MAGDA, LAT 13

,,W szkole jest bardzo fajnie, dużo się tu nauczyłem i mam zamiar uczęszczać do szkoły za rok. Nauczyciele są odpowiedni, a zajęcia prowadzone w ciekawy i przyjemny sposób’’.

IGOR, LAT 13

,,Dobry sposób nauczania. Mili nauczyciele. Lekcje nie są nudne.

MARTA, LAT 15

,,Jest OKEY, ponieważ nauczyciele są mili, program nauczania nie jest ani za łatwy, ani za trudny. Można z lekcji dużo wyciągnąć’’.

MACIEK, LAT 13

,,Do RED BUSA chodzę chętnie. Miła atmosfera i przyjaźnie nastawieni nauczyciele sprawiają, że te zajęcia przestają być tylko obowiązkiem, a stają się nauką poprzez świetną zabawę. Język angielski to mój ulubiony przedmiot, a dzięki RED BUSOWI mam dużo lepsze oceny w szkole z tego przedmiotu. W czwartej klasie moją oceną proponowaną na koniec roku szkolnego było 3 na 4. Teraz jest to 5 na 6. Jestem pewna, że w przyszłym roku będę kontynuowała naukę w szkole RED BUS’’.

NATALIA, LAT 12

,,Ta szkoła językowa podoba mi się, ponieważ pomogła mi poprawić, zarówno oceny w szkole, jak i wymowę, pisownię. Podczas zajęć, w ciągu całego roku, poznałem mnóstwo nowych słówek, utrwaliłem czasy w języku angielskim, które na pewno będą mi potrzebne w przyszłości. Praca na zajęciach i odrabianie zadań domowych wynagradzane jest pieczątkami, które później wymieniane są na niespodzianki’’.

MIKOŁAJ, LAT 12

,,Dla mnie szkoła RED BUS jest bardzo fajna. I chociaż jest w niej dużo nauki i trzeba przygotowywać się na zajęcia, to to czasem możemy pooglądać telewizję po angielsku, pośmiać się. Ogólnie w szkole RED BUS jest super’’.

DAWID, LAT 10

,,Szkoła ma bardzo dobrze przygotowaną kadrę oraz warunki nauki. Zajęcia są organizowane bardzo sprawnie, a czas na lekcji wykorzystywany bardzo efektywnie. Metoda DIRECT pozwala w bardzo szybkim czasie opanować podstawy mówienia w języku angielskim. Jeśli po sześciu miesiącach potrafimy zbudować zdania i je wypowiadać, to fakt ten daje satysfakcję z nauki i  ocenę szkoły najwyższą’’.

ANNA, GRUPA SENIORS

,,Zawsze marzyłam o nauczeniu się obcego języka. Powstanie szkoły RED BUS umożliwiło mi podjęcie nauki języka angielskiego. Cieszy mnie każda lekcja. Metoda jaką prowadzą zajęcia lektorzy pozwala mi, pomimo mojego wieku, przyswajać tak wiele słów w języku angielskim, a przede wszystkim – budować z nich pełne zdania. Dużym plusem dla mnie jest tak mało liczna grupa (składająca się z trzech osób). Umożliwia to częstszą konwersację między kursantem a lektorem. Po ośmiu miesiącach nauki mogę pomóc wnukom w lekcjach języka angielskiego’’.

JADWIGA, LAT 61, GRUPA SENIORS

„Jestem bardzo zadowolona i usatysfakcjonowana poziomem i sposobem nauki. Kadra nauczycielska jest bardzo profesjonalna. Należy również dodać, że w szkole językowej RED BUS School panuje bardzo domowa atmosfera, co przekłada się na chęć uczęszczania na dalsze zajęcia”.

DIANA, LAT 26

,,Nacisk na mówienie po angielsku, ograniczenie mówienia po polsku do minimum. Małe grupy, miła atmosfera.”

OLAF, LAT 35

,,Opinia pozytywna. Nie mam żadnych zastrzeżeń – nauczyciele bardzo dobrzy, sale odpowiednie i bardzo miłe. Polecam.

ALEKSANDRA

„Jestem bardzo zadowolona ze szkoły języka, nauczanie języka angielskiego odbywa się bardzo profesjonalnie, nauczyciele są profesjonalistami. Poleciłabym każdemu szkołę językową RED BUS School w 100%”.

BARBARA, LAT 52

„Charakter zajęć odpowiada moim oczekiwaniom, to, że zajęcia w 90% polegają na ciągłym rozmowom, powoduje przełamanie bariery językowej oraz bardzo utrwala mowę w obcym języku”.

AGATA

,,Przyjazna, miła atmosfera. Plusem jest kameralna grupka (do siedmiu osób). Metoda oparta ma konwersacji jest bardzo skuteczna. Lektorzy tłumaczą cierpliwie gramatykę oraz niezrozumiałe zwroty”.

DOMINIKA

,,Uważam, że szkoła, nauczyciele oraz atmosfera jaka panuje na lekcjach sprawia, że łatwiej oswajamy się z językiem. Wszystko jest na jak najwyższym poziomie”.

MARIA, LAT 37

,,Szkoła posiada profesjonalną kadrę nauczycielska, zajęcia odbywają się w dogodnych godzinach, lekcje są ciekawie prowadzone, małe grupy, co jest na plus ;)”.

KARINA, LAT 29

„Chodzę na indywidualną naukę języka angielskiego. Nauczyciel podchodzi do mnie z cierpliwością, powtarza lekcje do momentu zrozumienia przeze mnie danego materiału. Jestem zadowolona z postępów osiągniętych przeze mnie. Polecam Szkołę Języków Obcych RED BUS School!”

IWONA, LAT 62, ZAJĘCIA INDYWIDUALNE

„Uczęszczam na zajęcia indywidualne i jestem bardzo zadowolona, pełen profesjonalizm. Przemiła atmosfera. Po kilku miesiącach zapisałam do szkoły moje dzieci, są szczęśliwe i widzę postępy w ich nauce. Uwielbiają panią Agnieszkę.”

AGATA

„Nauka w szkole podoba mi się. Pani podchodziła dobrze do swojej pracy, na zajęciach były też różne gry, co mi się bardzo podobało. W szkole jest luźna atmosfera. Nauka pomogła mi w lekcjach, które były w szkole podstawowej i pomogła zdobyć lepsze oceny.”

ŁUKASZ, LAT 10

„Miła atmosfera na zajęciach. Lektorzy zaangażowani w swoją pracę. Nowoczesna szkoła językowa..”

MAGDALENA, LAT 22

„Zajęcia fajne, dostosowane do słuchacza. Otwarta atmosfera bardzo fajny zespół. Prowadząca pracuje super, bardzo dokładnie, jest miła i uprzejma, stara się jak najwięcej nauczyć, bardzo uważnie słucha. Kącik z kawą i herbatą byłby bardzo wskazany, bo w czasie lekcji nieraz zasycha w gardle.”

KRZYSZTOF

„Dla mnie zajęcia są bardzo pomocne. Dzięki nim w szkole łatwiej mi zrozumieć na angielskim wiele rzeczy. Panie bardzo dobrze tłumaczą słowa lub reguły. Panie są bardzo miłe.”

AMELIA, LAT 11

„Moim zdaniem pani Ania jest bardzo miła i motywująca, ale pani Agnieszka jest też miła. Pani Agnieszka jest miła zawsze się do nas uśmiecha na zajęciach robimy zawsze kreatywne rzeczy. Pani Ania też jest kreatywna robimy często projekty i możemy je prezentować, atmosfera jest bardzo miła.”

MARTA, LAT 12

„Ta szkoła jest fajna ponieważ, mamy wygodne krzesła oraz miłych nauczycieli.”

LEON, LAT 13

„Zajęcia podobają mi się ponieważ są miłe panie, to czego się uczymy przydaje się w szkole.”

AGNIESZKA, LAT 12

„Bardzo podoba mi się w tej szkole. Bardzo lubię panią Agnieszkę i panią Anię są dla nas wyrozumiałe i dużo się z nimi nauczymy. Zajęcia są ciekawe i dużo się na nich dowiadujemy.”

PATRYCJA, LAT 11

„Bardzo podobają mi się kolorowe dekoracje, które bardzo są przyjemne dla oka i lepiej się uczy. Pani Ania jest bardzo miła i spokojnie podchodzi do każdej sprawy. Pani Agnieszka jest bardzo miła i zawsze pomaga jak ktoś ma problem. Na zajęciach dużo można się pośmiać i naprawdę dużo nauczyć co bardzo przydaje się w szkole.” 

OLIWIA, LAT 11

„Bardzo podoba mi się sposób nauczania przez obie panie. Lubię gry i zabawy edukacyjne. Ta nauka przydaje się w mojej szkole. Ilość osób w grupie jest w porządku. Książki są proste do zrozumienia i rozwiązania, a tematy nie są zbyt długie. Strony internetowe są także przydatne. Sale są przyjemne, ładne, zadbane. Zbieranie pieczątek się bardzo sprawdza, a klimatyzacja przydaje się w gorące dni.”

OLIWIA, LAT 11

"Podobają mi się lekcje w Red Bus School, są bardzo ciekawe. W szkole jest bardzo przyjazna atmosfera."

ZUZIA, LAT 13

"Szkoła w której panuje bardzo przyjazna i miła atmosfera tworzona przez wspaniałą kadrę profesjonalnie przygotowaną do zajęć. Polecam zajęcia prowadzone metodą Direct, które pozwolą na pokonanie blokady językowej!"

KATARZYNA, LAT 36

"Miła atmosfera na zajęciach, za sprawą kompetentnych lektorek. Mała grupa słuchaczy ułatwia swobodne komunikowanie się w języku angielskim. Polecam naukę w Red Bus School!"

JUSTYNA

"Uważam, że zajęcia w Red Bus School są bardzo dobrze prowadzone. Nie są stresujące, atmosfera jest przyjemna. Są doskonałym uzupełnieniem lekcji w szkole oraz bardzo dobrze przygotowują do egzaminów."

JULIA, LAT 17

"Zajęcia prowadzone są w sposób interesujący. Lektora oceniam bardzo dobrze. Postęp w nauce odpowiada moim oczekiwaniom. Zamierzam kontynuować kurs w kolejnym roku szkolnym."

AGNIESZKA

" Zajęcia prowadzone są w sposób interesujący. Osoba prowadząca profesjonalna. Zajęcia ciekawe, niebanalne. Zamierzam kontynuować naukę w kolejnym roku szkolnym. Polecam szkołę Red Bus School. "

DARIUSZ

"Zajęcia prowadzone są w interesujący sposób i śmiało mogę polecić Red Bus School. Odbyłem 10 lekcji w szkole, co jest niedużą ilością, ale efekty i tak są widoczne, poprzez rozmowy w języku angielskim oraz ciekawy system nauczania jakim idzie szkoła. Moim nauczycielem była Pani Magda, która zawsze była uśmiechnięta, pogodna i ciekawie prowadziła zajęcia. Bardzo miła i sympatyczna osoba, co dodatkowo zachęca do nauki."

MATEUSZ, LAT 28

" Pani lektor jest bardzo sympatyczna. Zajęcia są prowadzone w bezstresowej, przyjemnej atmosferze. Szybko i efektownie przerabiany jest materiał z książki, rozszerzony o dodatkowe elementy np. gramatykę. Szkoła językowa jak najbardziej godna polecenia. Zamierzam kontynuować naukę języka angielskiego."

ANIA, LAT 34

"Zajęcia są prowadzone w sposób bardzo interesujący. Poleciłabym szkołę Red Bus swoim znajomym. Lektor jest awesome. Zamierzam kontynuować kurs. "

MALWINA, LAT 34

"Zajęcia są interesujące, wychodzą poza program z książki, angażują uczących się. Atmosfera jest bardzo przyjemna, a lektorka bardzo elastyczna i pomocna. Mogę polecić szkołę z czystym sumieniem. Z każdą lekcją robię postępy w nauce."

KATARZYNA, LAT 47

"Zajęcia w Red Bus School są prowadzone w interesujący sposób, szczególnie przez Panią Innę. Zawsze była przygotowana do prowadzenia zajęć, miała słuchanki, czytanki i gry. Zawsze były powtórki i wyjaśnienie trudnej gramatyki. Zamierzam kontynuować naukę w kolejnym roku szkolnym."

EWELINA, LAT 40

" Zajęcia zwykle są interesujące. Polecam znajomym szkołę Red Bus School. Lektorzy są fajni. Mój postęp w nauce jest dobry."

AMELIA, LAT 12

"Szkoła Red Bus jest bardzo fajna, a zajęcia są interesujące. Polecam szkołę."

SZYMON, LAT 12

"Zajęcia są prowadzone w interesujący sposób. Podoba mi się nasza lektorka. Poleciłbym szkołę swoim znajomym. Podoba mi się Red Bus School i chcę kontynuować naukę w przyszłym roku."

SZYMON, LAT 10

"Zajęcia są prowadzone w ciekawy sposób. Poleciłabym tą szkołę, szczególnie bo w piątej klasie jest to przydatne. Nauczyciele przyjemnie prowadzą lekcje. Nauczyłam się wreszcie czasu przeszłego. W szkole podobają mi się większe sale i sposób nauczania."

WERONIKA,LAT 11

"Zajęcia są prowadzone w sposób ciekawy. Polecam szkołę Red Bus, a lektora oceniam na szóstkę z plusem. Mój postęp oceniam na piątkę. Podoba mi się w Red Bus."

ADRIAN, LAT 11

"Zajęcia prowadzone w Red Bus School są interesujące. Poleciłbym tą szkołę innym. Lektorzy prowadzący zajęcia są bardzo wymagający. Najbardziej w Red Bus School podobają mi się okna, duże i szerokie. W przyszłym roku będę się tu uczyć i kontynuować naukę."

DAWID, LAT 14

"Zajęcia są prowadzone w sposób interesujący. Poleciłbym je z chęcią moim znajomym. Wiele się nauczyłem. Zamierzam kontynuować kurs w Red Bus School."

KAROL, LAT 11

"Zajęcia prowadzone są w sposób interesujący. Poleciłabym szkołę Red Bus znajomym. Podoba mi się szkoła i zamierzam kontynuować kurs."

WIKTORIA, LAT 10

"Zajęcia bardzo mi się podobają. Lektor jest kompetentny, dobrze mi się z nim współpracuje. Poleciłabym szkołę Red Bus School. Postępy w nauce są widoczne. W następnym roku będę kontynuowała zajęcia w tej szkole."

KAROLINA, LAT 12

"Zajęcia były prowadzone w sposób interesujący. Poleciłabym tą szkołę moim znajomym. Lektorzy byli fajni. W Red Bus School podoba mi się to, że lekcje są prowadzone w języku angielskim."

DOMINIKA, LAT 14

"Zajęcia są super. Nauczyłem się bardzo dużo. Poleciłem dużo osób. Zamierzam kontynuować kurs w kolejnym roku szkolnym."

IGOR, LAT 10

"Zajęcia są bardzo interesujące. Polecam szkołę Red Bus znajomym. Bardzo mi się podoba. Nauka języka angielskiego u mnie poprawiła się. Zacząłbym kolejny kurs w tej szkole."

MACIEK, LAT 11

"Zajęcia są fajne, ciekawe. Nauczyciele porządni. Ja bym polecił Red Bus School."

SZYMON, LAT 10

"Zajęcia są interesujące. Poleciłbym szkołę Red Bus znajomym. Lektora oceniam bardzo dobrze. Podoba mi się szkoła Red Bus. Zamierzam kontynuować kurs."

SZYMON, LAT 10

"Moim zdaniem zajęcia odbywające się w szkole językowej Red Bus są na najwyższym poziomie oraz można się na nich dowiedzieć dużo ciekawych rzeczy. Oczywiście szczerze poleciłbym moim koleżankom i kolegom. Bardzo przydatna jest klimatyzacja oraz wieszak na kurtki. Lektorzy są bardzo kulturalni oraz dobrze uczą. Zamierzam chodzić dalej na zajęcia w szkole Red Bus."

NIKOLAS, LAT 13

"Zajęcia z Panią Gosią prowadzone są bardzo profesjonalnie. Widzę duży postęp w nauce języka angielskiego. Atmosfera w szkole jest bardzo rodzinna. Zamierzam kontynuować kurs w kolejnym roku szkolnym. Polecam wszystkim szkołę Red Bus."

AGATA, LAT 37

"Jestem bardzo zadowolona z formy zajęć języka angielskiego. Naukę zaczęłam od "zera". Forma nauczania metodą "DIRECT" pozwala osiągnąć szybkie postępy, a przy tym jest przyjemna i nie męcząca, biorąc pod uwagę wieczorną porę zajęć. Lektorzy na wysokim poziomie. Atmosfera w szkole bardzo przyjemna. Będę kontynuować naukę w następnym roku szkolnym."

MAGDALENA, LAT 53

"Zajęcia są prowadzone w sposób interesujący, urozmaicony, ciekawy. Lektorzy są sympatyczni. W Red Bus School podobają mi się kameralne grupy. Podoba mi się również forma zajęć - konwersacje. Plusem są dyskusje - wprowadzone na naszą prośbę."

DOMINIKA

"Zajęcia są prowadzone w sposób ciekawy, urozmaicony. Poleciłbym szkołę znajomym. Super lektorzy. Widzę postęp w swojej nauce języka. Chciałbym kontynuować naukę."

BARTEK, LAT 42

"Zajęcia są prowadzone w sposób interesujący. Poleciłam szkołę Red Bus koleżance. Lektorzy prowadzący zajęcia zawsze byli entuzjastyczni i dobrze przygotowani. Postęp w nauce języka oceniam wysoko, szczególnie w zakresie mówienia. Podoba mi się forma i metoda nauczania. Zamierzam kontynuować naukę."

MAŁGORZATA, LAT 62

"Poleciłbym szkołę Red Bus swoim znajomym. Uważam, że prowadząca Pani lektor jest osobą kompetentną i dobrze przygotowaną do prowadzenia zajęć. Powtórzyłem i utrwaliłem materiał, który przerabiałem w szkole. Podoba mi się forma prowadzenia zajęć."

ALEKSANDER, LAT 18

"Większość zajęć było interesujących. Poleciłbym Red Bus znajomym. Większość lektorów, z którymi miałem zajęcia oceniam bardzo dobrze. Postęp jest widoczny, czuję się zdecydowanie swobodniej używając języka angielskiego. Podoba mi się forma zajęć oraz luźna, sprzyjająca nauce atmosfera. Zamierzam kontynuować kurs w kolejnym roku."

KRZYSZTOF, LAT 23

"Dla mnie zajęcia prowadzone są w sposób interesujący i pozwalający na rozszerzenie swoich umiejętności oraz utrwalenie już zdobytej wiedzy. Dzięki zajęciom prowadzonym metodą bezpośrednią znowu bez oporów rozmawiam w języku angielskim. Aktualni lektorzy są otwarci i zaangażowani. W szkole mi się podoba i zamierzam kontynuować naukę w kolejnym roku."

ANNA, LAT 38

"Zajęcia są prowadzone w sposób interesujący. Na lekcji uczę się słówek, które zapamiętuje mimo iż nie powtarzam ich w domu, bo często nie mam czasu. Lektor prowadzi zajęcia interesująco, czas mija bardzo szybko, dużo mówię. Swoją naukę w szkole zaczęłam od "zera", bo nigdy wcześniej nie uczyłam się angielskiego, a po trzech latach mam zajęcia z lektorem (native speakerem), która prowadzi zajęcia tylko po angielsku i rozumiemy się bez problemu. Zamierzam kontynuować naukę w szkole i poleciłabym naukę języka w tej szkole znajomym."

KINGA, LAT 38

,,Atmosfera w szkole jest bardzo dobra. Materiał realizowany na wysokim poziomie. Cieszę się, że mówimy cały czas po angielsku. Na pewno jest to najlepsza szkoła językowa do jakiej chodziłam. Cieszę się, że tu jestem".

NATASZA, LAT 13

,, Z mojej strony brak zastrzeżeń. Miła atmosfera i przyjemna współpraca. Nauczyciele mają dobre podejście do każdego kursanta".

OSKAR, LAT 16

,,W trakcie zajęć panuje miła i spokojna atmosfera. Lektorzy podchodzą do swojej pracy starannie i profesjonalnie. Z zajęć wynoszę dużo nowych informacji oraz słówek w języku angielskim".

JAKUB, LAT 15

Szkoła Red Bus School jest odpowiednia do nauki języków obcych. Zajęcia prowadzone są w bardzo miłej atmosferze. Lektorzy podchodzą do swojej pracy bardzo profesjonalnie. Jeżeli uczeń nie rozumie danego zagadnienia, lektor z chęcią pomaga i tłumaczy".

PAULINA, LAT 16

,, Moim zdaniem zajęcia są bardzo fajne. Robimy dużo ciekawych rzeczy. Dużo się uczę i jestem dobrze przygotowana na sprawdziany. Uważam, że jest naprawdę super! 🙂 "

EMILIA, LAT 12, zajęcia indywidualne

,, Dziecko bardzo chętnie uczestniczy w zajęciach, bardzo lubi inne dzieci w grupie. Jak na swój wiek bardzo dużo wynosi z zajęć. Szkoła bardzo przyjazna. Miła obsługa. Lektor jest bardzo dobrze przygotowany do zajęć w formie zabawy. Na pewno dołączymy do grona słuchaczy w przyszłym roku! 🙂 "

JASIU, LAT 3 GRUPA MALUSZKI

,, Jestem zachwycona zajęciami. Po wielu nieudanych próbach w innych szkołach, w końcu trafiłam na odpowiednią szkołę! Zajęcia są dynamiczne, ciekawe, przebiegają w przemiłej atmosferze. Panie doskonale wyczuwają nasze słabsze strony i dopasowują odpowiednie ćwiczenia do zagadnień, które nieco gorzej opanowaliśmy. Grupa jest super! Po swoich zerowych umiejętnościach czuję, że w końcu robię postępy, czego nie mogłam wcześniej powiedzieć po moich wcześniejszych próbach nauki języka angielskiego. Panie są zawsze przygotowane do zajęć. Dają nam dodatkowe materiały, które są miłym przerywnikiem od podręcznika. Podręczniki są bardzo dobre, skoncentrowane na konwersji, praktycznych zwrotach, zachowując umiar w gramatyce, ale na tyle, żebyśmy się poprawnie mogli wypowiadać. Wchodząc do szkoły, od razu odnosi się wrażenie, że jest fachowo, profesjonalnie, sympatycznie i konkretnie. Trzymajcie dalej taki poziom!"

JOANNA, LAT 44

,,Dobry kontakt i komunikacja. Indywidualne podejście oraz zaangażowanie na wysokim poziomie! Zajęcia prowadzone przez lektora są energiczne, prowadzone z dużym zaangażowaniem i cierpliwością. Wspaniała atmosfera oraz bardzo dobra lokalizacja. Jestem zadowolona z zajęć i zamierzam kontynuować naukę w tej szkole!''

Jolanta, lat 44, Zajęcia indywidualne

,,Szkoła przyjazna słuchaczom. Zajęcia z lektorem na bardzo wysokim poziomie, lektor ma bardzo dobre podejście do uczniów. Prowadzi zajęcia ciekawie, swoją charyzmą i zaangażowaniem powoduje, że zajęcia nie są nudnym przerabianiem podręcznika. Atmosfera na zajęciach bez zarzutu, według mnie tak właśnie powinien wyglądać lektorat językowy, gdzie w super atmosferze język wchodzi w sposób naturalny i bezstresowy. Optymalna liczba kursantów sprzyja nauce. Jedyny minus - zajęcia mijają zbyt szybko!! 🙂 "

Robert, lat 44, zajęcia grupowe

,,Zajęcia metodą Direct są fantastyczne. Lektor posiada szeroką wiedzę, którą przedstawia w bardzo przyjemny sposób. Indywidualne podejscie do grupy sprawia, że każdy z uczestników czuje się komfortowo co przekłada się na efektywność nauczania. Rozmowy dotyczące życia codziennego, przeżytych przygód oraz bieżących sytuacji w znacznym stopniu ułatwiają naukę języka. Zdecydowanie na plus, nacisk na poprawną wymowę słów. Kolejnym atutem jest realizacja zajęć poprzez skupienie się na rozmowie nie tylko na tematch z podręcznika, jak i nietrzymanie się typowych formuł nauczania ze szkół. Realizacja zajęć według kalendarza szkolnego mogę zaliczyć na minus, lecz nie jest on aż tak znaczący 🙂 KEEP GOING 🙂 "

Piotr, lat 26, zajęcia grupowe

,,Nauka w szkole Red Bus jest na wysokim poziomie porównując 2 godziny lekcyjne w szkole publicznej. Na zajęciach dzieci ćwiczą rozmowy poprzez sytuacje codzienne. Pani lektor jest sympatyczna i omawia z rodzicami jak dziecko radzi sobie z językiem 🙂 "

Aleksander, lat 9, zajęcia grupowe

,,Leonowi bardzo podobają się zajęcia. Chętnie na nie uczęszcza, nie trzeba go namawiać. Stosunkowo szybko przyswaja wiedzę, był taki okres, że potrafił liczyć tylko po angielsku 🙂 Mam nadzieję, że poprzez regularne zajęcia, Leon "ogarnie" język perfekcyjnie! 🙂 "

Leon, lat 5, zajęcia grupowe

"Nauka w szkole jest urozmaicona. Dzieci na zajęciach chętnie uczą się poprzez zabawę, rysowanie, wycinanie i śpiewanie. Henry chętnie chodzi na lekcje angielskiego i wychodzi z nich bardzo zadowolony. "

Henry, lat 5, zajęcia grupowe

"Dawidowi bardzo się podobają zajęcia. Chętnie bierze w nich udział mimo, że ma lekkie problemy ze zrozumieniem wszystkiego. Po kilku miesiącach uczęszczania do szkoły Red Bus zauważyłam, że jeśli chodzi o słownictwo, Dawid poczynił ogromne postępy! "

Dawid, lat 9, zajęcia grupowe

"Uważam, że nauka w Red Bus bardzo pomaga mojej córce. Zajęcia prowadzone są z  dużym zaangażowaniem. Lektorzy mają bardzo dobre podejście do dzieci. Ola robi ogromne postępy a atmosfera w szkole jest bardzo przyjemna! "

Aleksandra, lat 9, zajęcia grupowe

,,Zajęcia prowadzone są bardzo profesjonalnie. Dziecko nabywa nowych umiejętności, chętnie uczęszcza na zajęcia, poznaje nowe słownictwo. Lektorzy są przygotowani do zajęć, uwagę skupiają na kursancie oraz wspierają w trudnych zagadnieniach. "

Magda, lat 10, zajęcia indywidualne

Szkoła znajduje się w dogodnym miejscu. Sale lekcyjne są nowoczesne i przestrzenne. Panuje przytulna atmosfera i świetna nauczycielka, która naprawdę kocha swoją pracę! Zajęcia różnią się od siebie, nie są monotonne. Mój poziom języka niemieckiego poszerza się.Polecam tę szkołę ze względu na wysoką jakość i efektywną naukę języków obcych!

Natalia, lat 58, zajęcia indywidualne z języka niemieckiego

Jesteśmy bardzo zadowoleni z nauki języka angielskiego w tej szkole. Panie są bardzo miłe i pomocne, panuje miła atmosfera. Pełen profesjonalizm w nauczaniu - córka bardzo dużo się nauczyła, a uczęszcza do Red Bus School już trzeci rok. Cytując słowa córki: ' Jest wspaniale!'Wszystkim serdecznie polecamy! 🙂
Maciek chętnie chodzi na zajęcia, ponieważ wszystko mu się podoba, lubi też swoją grupę. Z chęcią odrabia zadania domowe. Lubi swoją nauczycielkę.