Intensywny kurs przedwakacyjny

Przygotuj się do lata z Red Bus School!

Przed wakacyjnym wyjazdem warto przygotować nie tylko walizkę, ale również… głowę!

Dla miłośników zagranicznych wyjazdów przygotowaliśmy Intensywny Kurs Przedwakacyjny z języka angielskiego, gdzie maksymalnie wykorzystasz pozostały do wakacji czas na naukę i poprawienie swoich umiejętności językowych.

Przedwakacyjny kurs językowy to dwa miesiące intensywnej nauki języka angielskiego metodą konwersacji. W trakcie spotkań razem z lektorem ćwiczyć będziesz wszystkie cztery sprawności językowe – mówienie, pisanie, czytanie oraz słuchanie. Przy czym największy nacisk będzie kładziony na sytuacje związane z życiem codziennym.

Chcemy przygotować Cię na praktycznie każdą sytuacje podczas twojego wakacyjnego wyjazdu:

  • Odprawa na lotnisku
  • Wypożyczenie samochodu
  • Zameldowanie w hotelu
  • Zamówienie posiłku w restauracji

Oprócz tego chcemy, abyś po ukończeniu naszego kursu miał swobodę w wypowiadaniu się w sytuacjach codziennych, aby rozmowy ze znajomymi nie sprawiały Ci problemy, abyś nie czuł blokady językowej.

Metoda Direct, na której bazować będzie kurs to nowoczesne wcielenie metody bezpośredniej, która ewoluowała wraz z rozwojem metodyki, a także potrzeb i oczekiwań uczniów. W metodzie bezpośredniej szczególny nacisk kładzie się na praktyczna naukę języka obcego. Konwersacja podczas zajęć zajmuje aż 95% czasu.

Czas trwania kursu: maj – czerwiec

Liczba godzin: 32 godziny*

Intensywność kursu: Zajęcia dwa razy w tygodniu

Wielkość grup: 5-8 osób

Forma nauki: Zajęcia stacjonarne

*godzina lekcyjna

Zapisz się do Red Bus School

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Imię i nazwisko