Kurs wakacyjny

Ty lub Twoja pociecha chcecie wykorzystać wakacyjny czas na naukę języka?
Okres wakacyjny jest według nas idealnym momentem, aby rozpocząć przygodę z językiem obcym.
Nasze kursy wakacyjne są intensywne, więc osiągniesz założone cele znacznie szybciej.
Nasi profesjonalni lektorzy zapewniają przyjazną atmosferę i sprawdzoną metodologię, która sprawia, że nauka jest nie tylko efektywna, ale też przyjemna.

Kursy dla dorosłych

Na naszym intensywnym kursie wakacyjnym będziesz mógł szlifować swoje umiejętności językowe, co sprawi, że porozumiewanie się w języku obcym będzie zdecydowanie łatwiejsze zarówno w życiu codziennym jak i zawodowym. Wspólnie przełamiemy twoją barierę językową i nauczymy Cię płynnie mówić w języku obcym.

Dlaczego warto wybrać naszą szkołę w te wakacje?

Metoda Direct, na której bazować będzie kurs to nowoczesne wcielenie metody bezpośredniej, która ewoluowała wraz z rozwojem metodyki, a także potrzeb i oczekiwań uczniów. W metodzie bezpośredniej szczególny nacisk kładziemy na praktyczną naukę języka obcego. Konwersacja podczas zajęć zajmuje aż 95% czasu.

Kursy dostępne w 4 językach do wyboru

Poziomy zaawansowania:

Poziom początkujący: Rozpoczniesz naukę języka od podstaw. Metodyka nauczania na poziomie podstawowym polega na wprowadzaniu pierwszych kilku słów, a następnie użyciu ich w pełnych zdaniach. Lektor będzie wymagał od Ciebie mówienia tylko w języku obcym, co sprawi, że twoja nauka języka będzie bardzo efektywna, a bariera językowa nigdy nie będzie dla Ciebie problemem.

Poziom średnio – zaawansowany: Wspólnie z lektorem szlifować będziesz swoje umiejętności. Lektor skupi się na poszerzeniu Waszego zasobu słownictwa, które będziecie szlifowali w oparciu o ciekawe tematy do rozmowy. Gramatyka będzie poruszana tylko w podstawowym zakresie, tak aby wysławiać się poprawnie.

Poziom zaawansowany: Kurs będzie skupiał się na intensywnym dialogu z lektorem na tematy, które wspólnie wybierzecie. Będziecie skupiać się na płynności wypowiedzi i przełamaniu bariery językowej.

Kursy dla dzieci i młodzieży

Chcemy zaproponować Twoim pociechom kurs wakacyjny z języka angielskiego dla dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym z podziałem na odpowiednie grupy wiekowe. Kursy te pozwolą uzupełnić ewentualne braki językowe dzieci z roku szkolnego, a także utrwalenie już zdobytej wiedzy, a nawet zdobycie całkiem nowej wiedzy i umiejętności.

Kurs dla najmłodszych „AutoBUSikowy Angielski” (4 – 6 lat)

Zaplanowany przez naszych metodyków kurs dla najmłodszej grupy wiekowej opiera się na Metodzie Wielorakich Inteligencji – która obecnie nazywana jest metodą polisensoryczną. Kurs wypełniony będzie piosenkami, rymowankami i historyjkami, dzięki którym przyswajanie języka angielskiego odbywać się będzie w sposób swobodny i najbardziej naturalny. Podczas zajęć dzieci wykorzystywać będą wszystkie zmysły i swoją naturalną ruchliwość, dzięki czemu szybko będą zapamiętywać nowo poznane słowa, powtarzając je głośno i ucząc się poprzez ruch, doznania wzrokowe i słuchowe.

Kurs dla dzieci szkolnych „RED BUS Games” (7 – 12 lat )

Nasi lektorzy wiedzą, że dzieci uczą się najlepiej, kiedy są zainteresowane i emocjonalnie zaangażowane w przebieg zajęć: kiedy chcą cos odkryć, kiedy się bawią, kiedy słuchają historyjki, kiedy wykonują projekt lub odgrywają scenki. Dlatego kurs wakacyjny dla tej grupy wiekowej przygotowaliśmy w oparciu o takie materiały dydaktyczne, aby zapewnić dzieciom poznawanie języka angielskiego w sposób najbardziej dla nich interesujący, a tym samym najbardziej skuteczny. Dzieci zmierzą się z wieloma projektami i zadaniami w języku angielskim, które pozwolą im utrwalić pozyskaną już wiedzę i nauczyć się nowych zagadnień poprzez zabawę. Przewidujemy również gry i zabawy miejskie, aby dzieci mogły zażyć ruchu na świeżym powietrzu.

Kurs dla młodzieży szkolnej „On the Bus” (13 – 16 lat)

Kurs przygotowany dla młodzieży opierać się będzie na nauce języka angielskiego w oparciu o liczne projekty przygotowane przez lektorów. Głównymi celami tego kursu są przełamanie u kursantów bariery językowej, zbudowanie w nich pewności siebie w mówieniu w języku obcym, a także szkolenie wszystkich umiejętności językowych. Kursanci będą mieli okazje wziąć udział w licznych językowych zabawach rywalizacyjnych. Wyjdziemy również poza obiekt Szkoły, aby wziąć udział w grach miejskich, opartych na wykorzystywaniu języka angielskiego w codziennych sytuacjach.