Zajęcia indywidualne

Zajęcia indywidualne to najbardziej elastyczna formuła kursu językowego. Jest to propozycja dla osób zajętych, ambitnych i wymagających, które nie mają czasu na regularne zajęcia grupowe. Taki tryb nauki daje gwarancję realizowania najbardziej zindywidualizowanego programu nauczania, ściśle dostosowanego do Twoich wymagań i potrzeb językowych. Praca tylko z lektorem to pewność, że czas zajęć jest maksymalnie wykorzystany, a cała uwaga lektora poświęcona jest wyłącznie Tobie! Możesz wybrać zajęcia z lektorem polskim lub z native speakerem. Na pierwszym umówionym spotkaniu lektor przeprowadzi z tobą wywiad odnośnie twoich celów związanych z nauką języka. W zależności od tego ustalony zostanie twój indywidualny plan nauki.

Minimalny pakiet kursu indywidualnego to 10 godzin zegarowych.

Aby rozpocząć zajęcia skontaktuj się z sekretariatem szkoły w celu ustalenia szczegółów.

Zajęcia ogólne dla dzieci

Lektor polski: 99 za 45 min. – 95 zł przy 30 h

Lektor polski: 121 zł za 60 min. – 117  przy 30 h

Zajęcia metodą DIRECT

Lektor polski : 109 zł za 50 min. – 105 zł przy 30h

Lektor polski : 133 zł za 60 min. – 129 zł przy 30h

  Native speaker

Native speaker: 121 zł za 45 min. – 117 zł przy 30h

Native speaker: 145 zł za 60 min. – 141 zł przy 30h

Język specjalistyczny, Business English, Medical English, przygotowanie do egzaminów FCE, CAE, IELTS, matura

133 zł za 45 min. – 129 zł przy 30h

182 zł za 60 min. – 178 zł przy 30h

Opinie:

IWONA, LAT 62, ZAJĘCIA INDYWIDUALNE

„Chodzę na indywidualną naukę języka angielskiego. Nauczyciel podchodzi do mnie z cierpliwością, powtarza lekcje do momentu zrozumienia przeze mnie danego materiału. Jestem zadowolona z postępów osiągniętych przeze mnie. Polecam Szkołę Języków Obcych RED BUS School!”

IWONA, LAT 62, ZAJĘCIA INDYWIDUALNE

AGATA

„Uczęszczam na zajęcia indywidualne i jestem bardzo zadowolona, pełen profesjonalizm. Przemiła atmosfera. Po kilku miesiącach zapisałam do szkoły moje dzieci, są szczęśliwe i widzę postępy w ich nauce. Uwielbiają panią Agnieszkę.”

AGATA

ŁUKASZ, LAT 10, JĘZYK NIEMIECKI INDYWIDUALNIE

„Nauka w szkole podoba mi się. Pani podchodziła dobrze do swojej pracy, na zajęciach były też różne gry, co mi się bardzo podobało. W szkole jest luźna atmosfera. Nauka pomogła mi w lekcjach, które były w szkole podstawowej i pomogła zdobyć lepsze oceny.”

ŁUKASZ, LAT 10

MAGDALENA, LAT 22, JĘZYK ANGIELSKI INDYWIDUALNIE

„Miła atmosfera na zajęciach. Lektorzy zaangażowani w swoją pracę. Nowoczesna szkoła językowa..”

MAGDALENA, LAT 22

KRZYSZTOF, JĘZYK ANGIELSKI DLA DOROSŁYCH INDYWIDUALNIE

„Zajęcia fajne, dostosowane do słuchacza. Otwarta atmosfera bardzo fajny zespół. Prowadząca pracuje super, bardzo dokładnie, jest miła i uprzejma, stara się jak najwięcej nauczyć, bardzo uważnie słucha. Kącik z kawą i herbatą byłby bardzo wskazany, bo w czasie lekcji nieraz zasycha w gardle.”

KRZYSZTOF

JULIA, LAT 17, ZAJĘCIA INDYWIDUALNE

"Uważam, że zajęcia w Red Bus School są bardzo dobrze prowadzone. Nie są stresujące, atmosfera jest przyjemna. Są doskonałym uzupełnieniem lekcji w szkole oraz bardzo dobrze przygotowują do egzaminów."

JULIA, LAT 17

AGNIESZKA, ZAJĘCIA INDYWIDUALNE

"Zajęcia prowadzone są w sposób interesujący. Lektora oceniam bardzo dobrze. Postęp w nauce odpowiada moim oczekiwaniom. Zamierzam kontynuować kurs w kolejnym roku szkolnym."

AGNIESZKA

DARIUSZ, ZAJĘCIA INDYWIDUALNE

" Zajęcia prowadzone są w sposób interesujący. Osoba prowadząca profesjonalna. Zajęcia ciekawe, niebanalne. Zamierzam kontynuować naukę w kolejnym roku szkolnym. Polecam szkołę Red Bus School. "

DARIUSZ

MATEUSZ, LAT 28, ZAJĘCIA INDYWIDUALNE

"Zajęcia prowadzone są w interesujący sposób i śmiało mogę polecić Red Bus School. Odbyłem 10 lekcji w szkole, co jest niedużą ilością, ale efekty i tak są widoczne, poprzez rozmowy w języku angielskim oraz ciekawy system nauczania jakim idzie szkoła. Moim nauczycielem była Pani Magda, która zawsze była uśmiechnięta, pogodna i ciekawie prowadziła zajęcia. Bardzo miła i sympatyczna osoba, co dodatkowo zachęca do nauki."

MATEUSZ, LAT 28

ANIA, LAT 34, ZAJĘCIA INDYWIDUALNE

" Pani lektor jest bardzo sympatyczna. Zajęcia są prowadzone w bezstresowej, przyjemnej atmosferze. Szybko i efektownie przerabiany jest materiał z książki, rozszerzony o dodatkowe elementy np. gramatykę. Szkoła językowa jak najbardziej godna polecenia. Zamierzam kontynuować naukę języka angielskiego."

ANIA, LAT 34

MALWINA, LAT 34, ZAJĘCIA INDYWIDUALNE

"Zajęcia są prowadzone w sposób bardzo interesujący. Poleciłabym szkołę Red Bus swoim znajomym. Lektor jest awesome. Zamierzam kontynuować kurs. "

MALWINA, LAT 34

EWELINA, LAT 40, ZAJĘCIA INDYWIDUALNE

"Zajęcia w Red Bus School są prowadzone w interesujący sposób, szczególnie przez Panią Innę. Zawsze była przygotowana do prowadzenia zajęć, miała słuchanki, czytanki i gry. Zawsze były powtórki i wyjaśnienie trudnej gramatyki. Zamierzam kontynuować naukę w kolejnym roku szkolnym."

EWELINA, LAT 40

KAROLINA, LAT 12, ZAJĘCIA INDYWIDUALNE

"Zajęcia bardzo mi się podobają. Lektor jest kompetentny, dobrze mi się z nim współpracuje. Poleciłabym szkołę Red Bus School. Postępy w nauce są widoczne. W następnym roku będę kontynuowała zajęcia w tej szkole."

KAROLINA, LAT 12

AGATA, LAT 37, ZAJĘCIA INDYWIDUALNE

"Zajęcia z Panią Gosią prowadzone są bardzo profesjonalnie. Widzę duży postęp w nauce języka angielskiego. Atmosfera w szkole jest bardzo rodzinna. Zamierzam kontynuować kurs w kolejnym roku szkolnym. Polecam wszystkim szkołę Red Bus."

AGATA, LAT 37

KINGA, LAT 38, ZAJĘCIA INDYWIDUALNE

"Zajęcia są prowadzone w sposób interesujący. Na lekcji uczę się słówek, które zapamiętuje mimo iż nie powtarzam ich w domu, bo często nie mam czasu. Lektor prowadzi zajęcia interesująco, czas mija bardzo szybko, dużo mówię. Swoją naukę w szkole zaczęłam od "zera", bo nigdy wcześniej nie uczyłam się angielskiego, a po trzech latach mam zajęcia z lektorem (native speakerem), która prowadzi zajęcia tylko po angielsku i rozumiemy się bez problemu. Zamierzam kontynuować naukę w szkole i poleciłabym naukę języka w tej szkole znajomym."

KINGA, LAT 38

NATASZA, LAT 13

,,Atmosfera w szkole jest bardzo dobra. Materiał realizowany na wysokim poziomie. Cieszę się, że mówimy cały czas po angielsku. Na pewno jest to najlepsza szkoła językowa do jakiej chodziłam. Cieszę się, że tu jestem".

NATASZA, LAT 13

EMILIA, LAT 12

,, Moim zdaniem zajęcia są bardzo fajne. Robimy dużo ciekawych rzeczy. Dużo się uczę i jestem dobrze przygotowana na sprawdziany. Uważam, że jest naprawdę super! 🙂 "

EMILIA, LAT 12, zajęcia indywidualne

JOLANTA, LAT 66 ZAJĘCIA INDYWIDUALNE

,,Dobry kontakt i komunikacja. Indywidualne podejście oraz zaangażowanie na wysokim poziomie! Zajęcia prowadzone przez lektora są energiczne, prowadzone z dużym zaangażowaniem i cierpliwością. Wspaniała atmosfera oraz bardzo dobra lokalizacja. Jestem zadowolona z zajęć i zamierzam kontynuować naukę w tej szkole!''

Jolanta, lat 44, Zajęcia indywidualne

MAGDA, LAT 10, ZAJĘCIA INDYWIDUALNE

,,Zajęcia prowadzone są bardzo profesjonalnie. Dziecko nabywa nowych umiejętności, chętnie uczęszcza na zajęcia, poznaje nowe słownictwo. Lektorzy są przygotowani do zajęć, uwagę skupiają na kursancie oraz wspierają w trudnych zagadnieniach. "

Magda, lat 10, zajęcia indywidualne