Zajęcia indywidualne

Zajęcia indywidualne to najbardziej elastyczna formuła kursu językowego. Jest to propozycja dla osób zajętych, ambitnych i wymagających, które nie mają czasu na regularne zajęcia grupowe. Taki tryb nauki daje gwarancję realizowania najbardziej zindywidualizowanego programu nauczania, ściśle dostosowanego do Twoich wymagań i potrzeb językowych. Praca tylko z lektorem to pewność, że czas zajęć jest maksymalnie wykorzystany, a cała uwaga lektora poświęcona jest wyłącznie Tobie! Możesz wybrać zajęcia z lektorem polskim, lub z native speakerem.

Na pierwszym umówionym spotkaniu lektor przeprowadzi z tobą wywiad odnośnie twoich celów związanych z nauką języka. W zależności od tego ustalony zostanie twój indywidualny plan nauki.

Minimalny pakiet kursu indywidualnego to 10 godzin zegarowych.

Aby rozpocząć zajęcia skontaktuj się z sekretariatem szkoły w celu ustalenia szczegółów.

Zajęcia ogólne:

Lektor polski: 72 zł za 60 min –69 zł przy 30 h

Lektor polski : 58 zł za 45 min – 55 zł przy 30h

Opinie:

„Chodzę na indywidualną naukę języka angielskiego. Nauczyciel podchodzi do mnie z cierpliwością, powtarza lekcje do momentu zrozumienia przeze mnie danego materiału. Jestem zadowolona z postępów osiągniętych przeze mnie. Polecam Szkołę Języków Obcych RED BUS School!”

IWONA, LAT 62, ZAJĘCIA INDYWIDUALNE

„Uczęszczam na zajęcia indywidualne i jestem bardzo zadowolona, pełen profesjonalizm. Przemiła atmosfera. Po kilku miesiącach zapisałam do szkoły moje dzieci, są szczęśliwe i widzę postępy w ich nauce. Uwielbiają panią Agnieszkę.”

AGATA

„Nauka w szkole podoba mi się. Pani podchodziła dobrze do swojej pracy, na zajęciach były też różne gry, co mi się bardzo podobało. W szkole jest luźna atmosfera. Nauka pomogła mi w lekcjach, które były w szkole podstawowej i pomogła zdobyć lepsze oceny.”

ŁUKASZ, LAT 10

„Miła atmosfera na zajęciach. Lektorzy zaangażowani w swoją pracę. Nowoczesna szkoła językowa..”

MAGDALENA, LAT 22

„Zajęcia fajne, dostosowane do słuchacza. Otwarta atmosfera bardzo fajny zespół. Prowadząca pracuje super, bardzo dokładnie, jest miła i uprzejma, stara się jak najwięcej nauczyć, bardzo uważnie słucha. Kącik z kawą i herbatą byłby bardzo wskazany, bo w czasie lekcji nieraz zasycha w gardle.”

KRZYSZTOF