Kurs maturalny

Przed Tobą jeden z najważniejszych sprawdzianów w życiu, dzięki któremu oficjalnie ukończysz szkołę średnią? Nie czujesz się jednak na siłach i obawiasz się, że oblejesz egzaminy maturalne z języka obcego?

Nie panikuj! Jesteśmy tu, aby Ci pomóc!

Zapisz się na nasz kurs maturalny z angielskiego lub z niemieckiego. Gwarantujemy, że doskonale przygotujemy Cię zarówno do egzaminu na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym.

Nasze solidne przygotowanie do matury obejmuje między innymi powtórkę materiału poprzez pracę na repetytoriach oraz sprawdzonych podręcznikach oraz naukę pisania eseju. Ważną częścią naszego kursu jest również rozwiązywanie testów, które pojawiły się w poprzednich latach. Świetna znajomość schematu zadań niewątpliwie doda Ci pewności siebie. Udoskonalisz też umiejętności z zakresu słuchania oraz mówienia w języku angielskim lub niemieckim, abyś wypadł jak najlepiej również na części ustnej i podszedł do niej bez zbędnego stresu.

Nie ryzykuj, że będziesz musiał przystąpić do poprawki – zapisz się do jednej z naszych kameralnych grup!

Na naszym kursie maturalnym:

powtórzysz to, co umiesz i nauczysz się materiału obowiązującego na egzaminieprzećwiczysz sytuacje egzaminacyjne, dzięki czemu mniej będziesz się stresować na maturze2 razy w semestrze napiszesz egzamin próbnypoćwiczysz mówienie w zakresie obowiązującym na maturzenauczysz się jak napisać esej na egzaminiepoćwiczysz rozumienie ze słuchudowiesz się czego spodziewać się na egzaminie i jak go zdać

Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu po 90 minut.

Kursy Maturalne prowadzone są w grupach od 5 do 8 uczestników.

Czas realizacji: 120 godziny lekcyjne

Grupy 5-8 osób

Cena za kurs (120 x 45 min): 358 złCena za miesiąc (2 x 90 min): 3580 zł