Kursy dla dzieci i młodzieży

„Umysł nie jest naczyniem, które należy napełnić, ale ogniem, który trzeba rozniecić” - Plutarch

Odpowiedni poziom zaawansowania proponujemy na podstawie bezpłatnych testów poziomujących, które mogą być dopełnione rozmową z lektorem.

Materiały dydaktyczne są zróżnicowane, nie dublujemy podręczników ze szkoły publicznej. Dla urozmaicenia zajęć lektorzy często wykorzystują materiały audiowizualne, gry planszowe oraz interaktywne pomoce dydaktyczne.

Po zakończeniu każdego semestru przeprowadzamy testy badające progres wiedzy oraz organizujemy spotkania i indywidualne konsultacje z rodzicami.

Na końcu roku szkolnego przygotujemy indywidualną ocenę umiejętności językowych. Proponujemy także indywidualne spotkania z lektorem prowadzącym.

W cenie kursu otrzymasz:

 • test i rozmowę kwalifikacyjną
 • stronę internetową stworzoną dla Twojej grupy na platformie e–redbus
 • PRETESTING Cambridge ESOL do egzaminów KET for Schools, PET for Schools i FCE for Schools
 • indywidualne konsultacje z lektorami na życzenie
 • opinie i raporty semestralne o postępach w nauce Twojego dziecka
 • niespodzianki bożonarodzeniowe
 • certyfikat ukończenia kursu
 • kontakt e-mailowy z lektorami (przesyłanie prac domowych, sprawdzanie esejów, dodatkowa pomoc)
 • mnóstwo dodatkowych materiałów edukacyjnych
Maluszki muppets

MALUSZKI (3-5 lat)

Dla naszych najmłodszych uczniów przygotowaliśmy uwielbiany przez dzieci program ‘Hippo and Friends’ wypełniony piosenkami, rymowankami i historyjkami, dzięki któremu przyswajanie języka angielskiego odbywa się w sposób swobodny i najbardziej naturalny.

 • Podczas zajęć dzieci wykorzystują wszystkie zmysły oraz naturalną ruchliwość, dzięki czemu szybo zapamiętują nowo poznane słowa, powtarzając je głośno i uczą się poprzez ruch, doznania wzrokowe i słuchowe.
 • Wspaniałym dopełnieniem zajęć jest odgrywanie scenek razem z uwielbianymi przez dzieci bohaterami kursu – Hipcią, Pieskiem, Małpką i Kotem. Zwierzątka wprowadzają zachwycającą atmosferę bawiąc się w ogrodzie, chodząc do szkoły, wpływając na siebie w różnorodnych sytuacjach.

Wiemy, że nauczanie dzieci jest zupełnie odmienne od nauczania młodzieży czy dorosłych i wymaga specyficznego podejścia metodycznego. Dlatego nasi lektorzy to osoby o odpowiednich kwalifikacjach pedagogicznych, uwielbiający pracę z dziećmi, dla których nauczanie to nie tylko praca, ale przede wszystkim pasja.

Zajęcia Maluszków odbywają się 2 razy w tygodniu po 45 minut.

Zajęcia odbywają się z native speakerem.

Program Maluszki realizowany jest w kameralnych grupach 5 – 8 dzieci.

70 jednostek lekcyjnych

Grupy 5-10 osób

Cena za rok szkolny (70 x 45 min): 2680 zł Cena za miesiąc (2 x 45 min/tyg.): 268 zł

Happy Kids - oferta

HAPPY KIDS (6–11 lat)

Dzieciom z grup Happy Kids proponujemy nowoczesny, dynamiczny i pełen humoru kurs oparty na teorii wielorakich inteligencji H. Gardnera – wykorzystuje metody nauczania, które angażują wszystkie zmysły dziecka.

Nasi lektorzy wiedzą, że dzieci uczą się najlepiej, kiedy są zainteresowane i emocjonalnie zaangażowane w przebieg zajęć: kiedy chcą cos odkryć, kiedy się bawią, kiedy słuchają historyjki, kiedy wykonują projekt lub odgrywają scenki. Dlatego na zajęciach grupach Happy Kids opieramy się na takich materiałach dydaktycznych, aby zapewnić dzieciom poznawanie języka angielskiego w sposób najbardziej dla nich interesujący, a tym samym najbardziej skuteczny. Mimo, że nauka odbywa się w atmosferze zabawy, dzieci mają świadomość, że uczą się na serio. Służą temu regularne testy! Wieloletnie doświadczenie w nauczaniu opartym na metodzie wielorakich inteligencji daje nam pewność, że nasi uczniowie osiągają płynność w porozumiewaniu się w języku angielskim oraz osiągają wysokie umiejętności językowe znacznie przewyższające te przyswajane metodami tradycyjnymi.

Dzieci z grup Happy Kids z sukcesem mogą przystępować do popularnych egzaminów Cambridge Young Learners English Tests na poziomie Starters lub Movers. Egzaminy Cambridge wyznaczają międzynarodowe standardy w nauczaniu języka angielskiego w szkołach podstawowych oraz potwierdzają znajomość języka.

Zajęcia grup Happy Kids odbywają się 2 razy w tygodniu po 60 minut.

Zajęcia odbywają się z polskim lektorem.

Program realizowany jest w kameralnych grupach 5-10 dzieci.

Więcej na temat egzaminów Cambridge znajdziesz tutaj.

Grupy 5-8 osób

Cena za kurs (72×60 min.): 3360 zł
Cena za miesiąc (2×60 min./tyg.): 336 zł

Juniors - oferta

Juniors (11–13 lat)

Juniors to aktywne chłonne umysły, którym proponujemy zajęcia w oparciu o ciekawe materialy dydaktyczne, również audiowizualne. Na Juniors czekają łamigłówki gramatyczne, potyczki na angielskie słówka, scenki do odegrania.

Podczas zajęć w grupach Juniors uczniowie rozwijają umiejętności czysto lingwistyczne (słownictwo i gramatyka), a przede wszystkim udoskonalają umiejętność skutecznego porozumiewania się w języku angielskim, która obecnie stanowi podstawę funkcjonowania w zglobalizowanym świecie.

Uczniowie kończąc naukę w grupach Juniors z sukcesem mogą przystępować do kolejnych szczebli egzaminu Cambridge Young Learners English Tests: Movers i Flyers oraz PET, KET for Schools. Egzaminy Cambridge wyznaczają międzynarodowe standardy w nauczaniu języka angielskiego w szkołach podstawowych oraz potwierdzają znajomość języka.

Zajęcia grup Juniors odbywają się 2 razy w tygodniu po 90 minut.

Zajęcia odbywają się raz w tygodniu polskim lektorem a drugi raz w tygodniu z native speakerem.

Program realizowany jest w kameralnych grupach 5-10 dzieci.

Więcej na temat egzaminów Cambridge znajdziesz tutaj.

Grupy Standard 5-8 osób

Cena za kurs (140×45 min.): 4670 zł
Cena za miesiąc (2×90 min./tyg.): 467 zł

Opinie:

KUBA, LAT 11

Pani jest bardzo miła. Zajęcia są ciekawe, fajne i bardzo dużo mnie nauczyły

KUBA, LAT 11

OLIWIA, LAT 10

,,Zajęcia są bardzo fajne i dużo można się nauczyć. Tylko fajnie by było, gdyby było więcej czasu wolnego. Pani Agnieszka jest bardzo miła, ma dobre podejście i stalowe nerwy. Potrafi zrozumieć, jak ktoś nie ma zadania lub nie potrafi wypowiedzieć trudnego słówka. Na zajęciach dużo można się nauczyć i bardzo dobrze idą mi teraz sprawdziany z języka angielskiego. Te zajęcia w tej szkole polecam wszystkim, którzy mają problem z językiem angielskim”

OLIWIA, LAT 10

MARTA, LAT 9

„Bardzo mi się podoba na zajęciach. Nauczyłam się dużo słówek”

MARTA, LAT 9

DOMINIKA, LAT 9

„Mnie się podoba RED BUS School, bo czuję, że tam się dobrze uczy. Panie są bardzo miłe, a co dziesiątą lekcję dostaje się coś słodkiego 😉 Są zabawy po angielsku. Nie mam żadnych uwag do RED BUSa, bo mi się tam bardzo podoba’’

DOMINIKA, LAT 9

NATALIA, LAT 12

,,Do RED BUSA chodzę chętnie. Miła atmosfera i przyjaźnie nastawieni nauczyciele sprawiają, że te zajęcia przestają być tylko obowiązkiem, a stają się nauką poprzez świetną zabawę. Język angielski to mój ulubiony przedmiot, a dzięki RED BUSOWI mam dużo lepsze oceny w szkole z tego przedmiotu. W czwartej klasie moją oceną proponowaną na koniec roku szkolnego było 3 na 4. Teraz jest to 5 na 6. Jestem pewna, że w przyszłym roku będę kontynuowała naukę w szkole RED BUS’’.

NATALIA, LAT 12

MIKOŁAJ, LAT 12

,,Ta szkoła językowa podoba mi się, ponieważ pomogła mi poprawić, zarówno oceny w szkole, jak i wymowę, pisownię. Podczas zajęć, w ciągu całego roku, poznałem mnóstwo nowych słówek, utrwaliłem czasy w języku angielskim, które na pewno będą mi potrzebne w przyszłości. Praca na zajęciach i odrabianie zadań domowych wynagradzane jest pieczątkami, które później wymieniane są na niespodzianki’’.

MIKOŁAJ, LAT 12

DAWID, LAT 10

,,Dla mnie szkoła RED BUS jest bardzo fajna. I chociaż jest w niej dużo nauki i trzeba przygotowywać się na zajęcia, to to czasem możemy pooglądać telewizję po angielsku, pośmiać się. Ogólnie w szkole RED BUS jest super’’.

DAWID, LAT 10

AMELIA, LAT 11, GRUPA JUNIORS

„Dla mnie zajęcia są bardzo pomocne. Dzięki nim w szkole łatwiej mi zrozumieć na angielskim wiele rzeczy. Panie bardzo dobrze tłumaczą słowa lub reguły. Panie są bardzo miłe.”

AMELIA, LAT 11

MARTA, LAT 12, GRUPA JUNIORS

„Moim zdaniem pani Ania jest bardzo miła i motywująca, ale pani Agnieszka jest też miła. Pani Agnieszka jest miła zawsze się do nas uśmiecha na zajęciach robimy zawsze kreatywne rzeczy. Pani Ania też jest kreatywna robimy często projekty i możemy je prezentować, atmosfera jest bardzo miła.”

MARTA, LAT 12

LEON, LAT 13, GRUPA JUNIORS

„Ta szkoła jest fajna ponieważ, mamy wygodne krzesła oraz miłych nauczycieli.”

LEON, LAT 13

AGNIESZKA, LAT 12, GRUPA JUNIORS

„Zajęcia podobają mi się ponieważ są miłe panie, to czego się uczymy przydaje się w szkole.”

AGNIESZKA, LAT 12

PATRYCJA, LAT 11, GRUPA JUNIORS

„Bardzo podoba mi się w tej szkole. Bardzo lubię panią Agnieszkę i panią Anię są dla nas wyrozumiałe i dużo się z nimi nauczymy. Zajęcia są ciekawe i dużo się na nich dowiadujemy.”

PATRYCJA, LAT 11

OLIWIA, LAT 11, GRUPA JUNIORS

„Bardzo podobają mi się kolorowe dekoracje, które bardzo są przyjemne dla oka i lepiej się uczy. Pani Ania jest bardzo miła i spokojnie podchodzi do każdej sprawy. Pani Agnieszka jest bardzo miła i zawsze pomaga jak ktoś ma problem. Na zajęciach dużo można się pośmiać i naprawdę dużo nauczyć co bardzo przydaje się w szkole.” 

OLIWIA, LAT 11

OLIWIA, LAT 11, GRUPA JUNIORS

„Bardzo podoba mi się sposób nauczania przez obie panie. Lubię gry i zabawy edukacyjne. Ta nauka przydaje się w mojej szkole. Ilość osób w grupie jest w porządku. Książki są proste do zrozumienia i rozwiązania, a tematy nie są zbyt długie. Strony internetowe są także przydatne. Sale są przyjemne, ładne, zadbane. Zbieranie pieczątek się bardzo sprawdza, a klimatyzacja przydaje się w gorące dni.”

OLIWIA, LAT 11

ZUZIA, LAT 13, GRUPA JUNIORS

"Podobają mi się lekcje w Red Bus School, są bardzo ciekawe. W szkole jest bardzo przyjazna atmosfera."

ZUZIA, LAT 13

AMELIA, LAT 12, Grupa JUNIORS

" Zajęcia zwykle są interesujące. Polecam znajomym szkołę Red Bus School. Lektorzy są fajni. Mój postęp w nauce jest dobry."

AMELIA, LAT 12

SZYMON, LAT 12, Grupa JUNIORS

"Szkoła Red Bus jest bardzo fajna, a zajęcia są interesujące. Polecam szkołę."

SZYMON, LAT 12

SZYMON, LAT 10, Grupa JUNIORS

"Zajęcia są prowadzone w interesujący sposób. Podoba mi się nasza lektorka. Poleciłbym szkołę swoim znajomym. Podoba mi się Red Bus School i chcę kontynuować naukę w przyszłym roku."

SZYMON, LAT 10

WERONIKA, LAT 11, Grupa JUNIORS

"Zajęcia są prowadzone w ciekawy sposób. Poleciłabym tą szkołę, szczególnie bo w piątej klasie jest to przydatne. Nauczyciele przyjemnie prowadzą lekcje. Nauczyłam się wreszcie czasu przeszłego. W szkole podobają mi się większe sale i sposób nauczania."

WERONIKA,LAT 11

ADRIAN, LAT 11, Grupa JUNIORS

"Zajęcia są prowadzone w sposób ciekawy. Polecam szkołę Red Bus, a lektora oceniam na szóstkę z plusem. Mój postęp oceniam na piątkę. Podoba mi się w Red Bus."

ADRIAN, LAT 11

KAROL, LAT 11, Grupa JUNIORS

"Zajęcia są prowadzone w sposób interesujący. Poleciłbym je z chęcią moim znajomym. Wiele się nauczyłem. Zamierzam kontynuować kurs w Red Bus School."

KAROL, LAT 11

WIKTORIA, LAT 10, Grupa JUNIORS

"Zajęcia prowadzone są w sposób interesujący. Poleciłabym szkołę Red Bus znajomym. Podoba mi się szkoła i zamierzam kontynuować kurs."

WIKTORIA, LAT 10

KAROLINA, LAT 12, ZAJĘCIA INDYWIDUALNE

"Zajęcia bardzo mi się podobają. Lektor jest kompetentny, dobrze mi się z nim współpracuje. Poleciłabym szkołę Red Bus School. Postępy w nauce są widoczne. W następnym roku będę kontynuowała zajęcia w tej szkole."

KAROLINA, LAT 12

IGOR, LAT 10, Grupa JUNIORS

"Zajęcia są super. Nauczyłem się bardzo dużo. Poleciłem dużo osób. Zamierzam kontynuować kurs w kolejnym roku szkolnym."

IGOR, LAT 10

MACIEK, LAT 11, Grupa JUNIORS

"Zajęcia są bardzo interesujące. Polecam szkołę Red Bus znajomym. Bardzo mi się podoba. Nauka języka angielskiego u mnie poprawiła się. Zacząłbym kolejny kurs w tej szkole."

MACIEK, LAT 11

SZYMON, LAT 10, Grupa JUNIORS

"Zajęcia są fajne, ciekawe. Nauczyciele porządni. Ja bym polecił Red Bus School."

SZYMON, LAT 10

SZYMON, LAT 10, Grupa JUNIORS

"Zajęcia są interesujące. Poleciłbym szkołę Red Bus znajomym. Lektora oceniam bardzo dobrze. Podoba mi się szkoła Red Bus. Zamierzam kontynuować kurs."

SZYMON, LAT 10

NIKOLAS, LAT 13, Grupa JUNIORS

"Moim zdaniem zajęcia odbywające się w szkole językowej Red Bus są na najwyższym poziomie oraz można się na nich dowiedzieć dużo ciekawych rzeczy. Oczywiście szczerze poleciłbym moim koleżankom i kolegom. Bardzo przydatna jest klimatyzacja oraz wieszak na kurtki. Lektorzy są bardzo kulturalni oraz dobrze uczą. Zamierzam chodzić dalej na zajęcia w szkole Red Bus."


NIKOLAS, LAT 13

Teens - oferta

TEENS (13-15 i 16-18 lat)

Zajęcia dla młodzieży prowadzone są na różnych poziomach zaawansowania oraz w różnym przedziale wiekowym (13-15 lat oraz 16-18 lat).

Program zajęć Teens oparty jest o nowoczesne, sprawdzone podręczniki oraz autorskie programy dopasowane trudnością do predyspozycji i poziomu grupy. Kładziemy nacisk na różnorodność oraz dobór tematyczny odpowiednio stymulujący motywację do nauki. Każdy lektor planuje i prowadzi lekcje według schematu, który jest najlepszy dla jego uczniów i dzięki czemu uczą się szybciej i z naturalna łatwością.Zajęcia w Red Bus ani trochę nie przypominają monotonnych, zawsze takich samych lekcji, ponieważ uczymy poprzez zaangażowanie wszystkich zmysłów: słuchu, wzroku, ruchu, emocji a nawet węchu i smaku! Pozbywamy uczniów wszelkich barier językowych śmiejąc się, grając w gry i rozmawiając na ciekawe tematy rozwijając przy tym wszystkie umiejętności językowe: mówienie, czytanie, pisanie i słuchanie.

Uczniowie uczęszczający na zajęcia w grupach Teens z powodzeniem mogą przystąpić do egzaminów Cambridge: KET for Schools, PET for Schools i FCE for Schools.

Zajęcia grup Teens odbywają się 2 razy w tygodniu po 90 minut.

Zajęcia odbywają się raz w tygodniu polskim lektorem a drugi raz w tygodniu z native speakerem.

Program realizowany jest w kameralnych grupach 5-10 dzieci.

Więcej na temat egzaminów Cambridge znajdziesz tutaj.

Grupy 5-9 osób

Cena za kurs (140×45 min.): 4780 zł
Cena za miesiąc (2×90 min./tyg.): 478 zł

Opinie:

MAGDA, LAT 13

,,Uważam, że nauczanie w tej szkole bardzo pomogło mi w nauce języka angielskiego. Nauczyciel dokładnie i zrozumiale tłumaczy każdy temat. Z zaangażowaniem prowadzi lekcje. Zajęcia zawierają dużo rozmów po angielsku, co umożliwia łatwe porozumiewanie się”.

MAGDA, LAT 13

IGOR, LAT 13

,,W szkole jest bardzo fajnie, dużo się tu nauczyłem i mam zamiar uczęszczać do szkoły za rok. Nauczyciele są odpowiedni, a zajęcia prowadzone w ciekawy i przyjemny sposób’’.

IGOR, LAT 13

MARTA, LAT 15

,,Dobry sposób nauczania. Mili nauczyciele. Lekcje nie są nudne.

MARTA, LAT 15

MACIEK, LAT 13

,,Jest OKEY, ponieważ nauczyciele są mili, program nauczania nie jest ani za łatwy, ani za trudny. Można z lekcji dużo wyciągnąć’’.

MACIEK, LAT 13

DAWID, LAT 14, Grupa TEENS

"Zajęcia prowadzone w Red Bus School są interesujące. Poleciłbym tą szkołę innym. Lektorzy prowadzący zajęcia są bardzo wymagający. Najbardziej w Red Bus School podobają mi się okna, duże i szerokie. W przyszłym roku będę się tu uczyć i kontynuować naukę."

DAWID, LAT 14

KAROLINA, LAT 12, ZAJĘCIA INDYWIDUALNE

"Zajęcia bardzo mi się podobają. Lektor jest kompetentny, dobrze mi się z nim współpracuje. Poleciłabym szkołę Red Bus School. Postępy w nauce są widoczne. W następnym roku będę kontynuowała zajęcia w tej szkole."

KAROLINA, LAT 12

DOMINIKA, LAT 14, Grupa TEENS

"Zajęcia były prowadzone w sposób interesujący. Poleciłabym tą szkołę moim znajomym. Lektorzy byli fajni. W Red Bus School podoba mi się to, że lekcje są prowadzone w języku angielskim."

DOMINIKA, LAT 14

OSKAR, LAT 16

,, Z mojej strony brak zastrzeżeń. Miła atmosfera i przyjemna współpraca. Nauczyciele mają dobre podejście do każdego kursanta".

OSKAR, LAT 16

JAKUB, LAT 15

,,W trakcie zajęć panuje miła i spokojna atmosfera. Lektorzy podchodzą do swojej pracy starannie i profesjonalnie. Z zajęć wynoszę dużo nowych informacji oraz słówek w języku angielskim".

JAKUB, LAT 15

PAULINA, LAT 16

Szkoła Red Bus School jest odpowiednia do nauki języków obcych. Zajęcia prowadzone są w bardzo miłej atmosferze. Lektorzy podchodzą do swojej pracy bardzo profesjonalnie. Jeżeli uczeń nie rozumie danego zagadnienia, lektor z chęcią pomaga i tłumaczy".

PAULINA, LAT 16