O nas

Nowoczesna szkoła zorientowana na efekty

Red Bus School to nowoczesna szkoła języków obcych, która mieści się w wygodnej lokalizacji na terenie osiedla Malinka przy Alei Solidarności 26/2. Jako jedyna szkoła w Opolu specjalizuje się w nauczaniu języków obcych Metodą Direct. Naszym atutem jest doskonałe zaplecze metodyczne i lokalowe.  Jeśli szukasz szkoły, która wspiera innowacyjne rozwiązania i metody, kierując się skutecznością nauki, to trafiłeś idealnie.

Co wyróżnia Red Bus School?

To co wyróżnia szkołę języków obcych Red Bus, to świetna, przyjazna atmosfera, grono entuzjastycznych lektorów, indywidualne podejście do każdego Słuchacza oraz jakość nauczania na wysokim, profesjonalnym poziomie.

Prowadzimy zajęcia w małych grupach STANDARD (4-8 osób), dzięki czemu postępy w nauce przychodzą szybciej, a efekty są widoczne.

Zajęcia dla dzieci rozpoczynamy już w połowie września, a kończymy z końcówką czerwca. To więcej godzin w roku szkolnym niż w innych szkołach językowych.

Stosujemy innowacyjne metody nauczania, które w sposób najbardziej efektywny wykorzystują nasze zdolności uczenia się.

Nasi lektorzy to zespół doświadczonych filologów podchodzących z zaangażowaniem do prowadzonych zajęć.

Posiadamy platformę edukacyjną e-redbus, dzięki której masz stały dostęp do prowadzonych zajęć i możesz być na bieżąco nawet jeśli byłeś nieobecny na zajęciach. E-redbus to e-sekretariat i e-dziennik, dzięki którym jesteśmy w stałym kontakcie z rodzicami: monitorowanie zajęć, obecności, tematów, płatności.

Przedstawiamy semestralne opinie i raporty o postępach w nauce Twojego dziecka.

Nasi lektorzy pełnią dyżury lektorskie, podczas których raz w miesiącu możesz osobiście porozmawiać o postępach w nauce twojego dziecka lub zasięgnąć dodatkowych informacji na swój temat.

Z sukcesem przygotowujemy do egzaminów państwowych Cambridge ESOL, co potwierdzają wyniki naszych testów regularnie przeprowadzanych na poziomach Cambridge YLE: Starters, Movers i Flyers oraz PET, KET, FCE i CAE, CPE i IELTS.

Załącznik 2

Dlaczego powinieneś wybrać Red Bus School?

Naszym celem jest dostosowanie stylu i metody prowadzenia zajęć tak, aby uczeń mógł szybciej nauczyć się mówić w języku obcym. Nauka w Red Bus to rozrywka połączona z profesjonalnym podejściem do zdolności i umiejętności każdego z Was. Biorąc udział w naszych zajęciach możesz być pewien, że wciągniesz się w jej treść, bez siedzenia przez kilkadziesiąt minut na krześle i zerkania na zegarek czekając na koniec lekcji. Każde zajęcia to zbiór niespodzianek i zawsze coś nowego, ponieważ chcemy zaprzeczyć opinii, że nauka języków obcych jest nudna i monotonna. Jeśli po doświadczeniach na różnych kursach językowych nadal uważasz, że nie jesteś w stanie swobodnie porozumiewać się w danym języku bez zerkania do słownika, zgłoś się do Red Bus. Pozbędziesz się barier językowych śmiejąc się, bawiąc, grając w gry oraz rozmawiając na ciekawe tematy.

Siedziba

DSC03856
DSC03786

Wirtualny spacer

Metody

Systemy poziomów

Programy nauczania Red Bus opierają się na europejskim Systemie Opisu Kształcenia Językowego – Common European Framework of Reference for Languages (CEFR). Co to jest CEFR?

Jest to stworzony przez ekspertów Rady Europy system pozwalający na ujednolicenie oceny znajomości języków obcych wśród obywateli Unii Europejskiej. Jest to praktyczne narzędzie pozwalające określić stopień znajomości języka obcego w określonej klasyfikacji, a więc umiejętności w mówieniu, słuchaniu, czytaniu i pisaniu. System ten określa i definiuje 6 poziomów znajomości języków w trzech kategoriach:

  • biegłości (poziom C1, C2)
  • samodzielności (poziom B1, B2)
  • podstawowej (poziom A1, A2)

Poziomy są oznaczone wielką literą i dodatkowo cyfrą. Poziom A1 odpowiada najmniejszej biegłości, a poziom C2 – największej. Sprawdź szczegóły.