Kursy egzaminacyjne

Aby w swoim życiu zawodowym nie stać w miejscu, a wspinać się po szczeblach kariery, warto poszerzać swoje kompetencje zawodowe.

Obecnie na większości stanowisk pracy w biznesie wymagana jest znajomość języka angielskiego, a umiejętność posługiwania się dodatkowo niemieckim czy francuskim jest dodatkowo punktowana i pozwala na uzyskanie lepszego wynagrodzenia. Czasami jest to też wymagane od pracowników, których czeka awans. Jeśli musisz osiągnąć wybrany poziom oraz ukończyć kurs B1, C1, C2, koniecznie zgłoś się do nas! Pomożemy Ci w dobrym przygotowaniu się do testu i otrzymaniu certyfikatu, który wzbogaci Twoje CV.

Nasze kursy egzaminacyjne obejmują przede wszystkim zapoznanie się z budową testu oraz specyfiką jego zadań i technikami ich rozwiązywania. Będziesz rozwiązywać egzaminy biznesowe oraz oficjalne Cambridge Advanced z poprzednich lat, dzięki czemu nabierzesz w tym wprawy. Poza tym, za pomocą wstępnego testu zweryfikujemy, jakie umiejętności powinieneś doszlifować, abyś wiedział na czym szczególnie się skupić.

Więcej informacji można znaleźć na: http://www.cambridgeenglish.org/pl/

Co zyskasz dzięki kursowi przedegzaminacyjnemu:

dokładnie powtórzysz materiał obowiązujący na egzaminieprzećwiczysz odpowiednie strategie egzaminacyjne – będziesz wiedzieć co robić na egzaminie, aby go dobrze zdaćzyskasz dostęp do mnóstwa dodatkowych materiałów egzaminacyjnych i ćwiczeń na e-redbusdostaniesz dodatkowe materiały do pracy w domu jeśli tylko będziesz ich potrzebowaćuzyskasz motywację do nauki i wsparcie

Egzaminy B2 First, C1 Advanced:

Grupy 5-8 osób

Cena za kurs (120 x 45 min): 3580 złCena za miesiąc: 358

Egzaminy C2 Proficiency, B1 Business Preliminary, B2 Business Vantage, C1 Business Higher:

Grupy Standard 5-8 osób

Cena za kurs (120 x 45 min): 3880 złCena za miesiąc: 388 zł